Billur Kalkavan: Cinsellik, yemek yapmaktan daha önemli - Son Dakika

Billur Kalkavan: Cinsellik, yemek yapmaktan daha önemli

19.01.2022 18:12

Geçmişte yaptığı itiraflar sebebiyle çok konuşulan oyuncu Billur Kalkavan'dan yeni açıklamalar geldi. Aldatılmanın kadınların eksikliğinden kaynaklandığını belirten Kalkavan, "Ben diyorum ki cinsellikten konuşalım mı? Çünkü hayatın en önemli konularından biri. Yemek yapmaktan bile daha önemli aslında bence. Kadınlarımızın eksiklerinden dolayı birazcık bu aldatılma olayı diyeceğim" ifadelerini kullandı.

Sanatçı Billur Kalkavan, geçtiğimiz günlerde cinsel içerikli film izlediğini açıklaması nedeniyle çok konuşulmuştu. Kalkavan'dan gündeme oturacak yeni açıklamalar geldi. Kalkavan, cinselliğin yemek yapmaktan daha önemli belirtti.

"DOLMA SARMAKTAN DAHA ÖTE BİR CANLI"

Özlem Esra Adakul'un sunduğu Pembe Masa programına konuk olan Kalkavan, "Madem bu kadar aldatılmak istemiyorlar ve bu konuda çok mustaripler, o zaman estetikçiden önce kafalarının içini doldurmaya çalışsalar. Kadın, ev temizlemekten ve dolma sarmaktan çok daha öte bir canlı. Bir kere bunun farkına varacak" dedi.

"CİNSELİK YEMEK YAPMAKTAN ÖNEMLİ"

Sözlerine devam eden Kalkavan, "Erkeklerin karşısında evinin ne kadar temiz olduğundan bahseder, ne kadar güzel yemek yaptığından. Ben diyorum ki cinsellikten konuşalım mı? Çünkü hayatın en önemli konularından biri. Yemek yapmaktan bile daha önemli aslında bence. Kadınlarımızın eksiklerinden dolayı birazcık bu aldatılma olayı diyeceğim. Kızacaklar bana. Kafalar doldurulacak. Ben cinsiyetçi olarak ayırmaktan hoşlanmıyorum ama insan kendini geliştirecek" diye konuştu.

YORUMLAR (1)
500
Aşiret liderinden düğünlere limit: Damattan istenen altın 70 gramı geçmeyecek, il dışından gelen misafirlere 30 kilo eti geçmeyecek servis yapılacak Aşiret liderinden düğünlere limit: Damattan istenen altın 70 gramı geçmeyecek, il dışından gelen misafirlere 30 kilo eti geçmeyecek servis yapılacak Beykozlu kadınlar 'Evlerden Evrene Çevre Bilinci' projesiyle harekete geçti Beykozlu kadınlar 'Evlerden Evrene Çevre Bilinci' projesiyle harekete geçti Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy: ''Diktatörün' kaybedeceğinden eminim' Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy: ''Diktatörün' kaybedeceğinden eminim'

Son Dakika Magazin Billur Kalkavan: Cinsellik, yemek yapmaktan daha önemli - Son Dakika


Advertisement