Bircan Bali, birkaç gün önce evlilik teklifi aldığı sevgilisiyle ayrıldı - Son Dakika

Bircan Bali, birkaç gün önce evlilik teklifi aldığı sevgilisiyle ayrıldı

20.07.2019 11:15

Mr. Jade ile olan sansasyonel ilişkisiyle magazin gündemini sarsan sunucu Bircan Bali, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla evlilik teklifi aldığı sevgilisinden ayrıldığını duyurdu.

Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programının sunuculuğunu yapan Bircan Bali, uzun süredir birlikte olduğu avukat Ömer Gezen'den evlilik teklifi aldı. Mr. Jade'yi aldattığı iddia edilen Bali, yaşadığı mutluluğu da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Ancak çiftin mutluluğu kısa sürdü.

EVLİLİK TEKLİFİ ALMIŞTI

Bir süredir aşk yaşayan ikili, geçtiğimiz günlerde evlilik kararı almıştı. İkilinin evlenecekleri beklenirken çiftten kötü haber geldi. Bircan Bali, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ömer Gezen ile ayrıldıklarını duyurdu.

Bircan Bali, birkaç gün önce evlilik teklifi aldığı sevgilisiyle ayrıldı

MUTLULUKLARI KISA SÜRDÜ

Bali, Instagram hesabının hikaye bölümünde yaptığı açıklamada "Çok uzatmayacağım sormayın diye yazıyorum bitti. Ayrıldık bunu benim ağzımdan ilk defa duydunuz ama teklif bla bla falan filan. Evet biliyorum ama olmadı saygım devam eder." dedi. Bircan Bali, Instagram hesabından paylaştığı tektaş yüzüğün fotoğrafını da sildi.

Bircan Bali, birkaç gün önce evlilik teklifi aldığı sevgilisiyle ayrıldı

MR. JADE ALDATILDIĞINI İDDİA ETMİŞTİ

Bircan Bali ile olan ilişkisiyle magazin gündemini sarsan ünlü şarkıcı ve Instagram fenomeni Mr. Jade, Bircan Bali'nin kendisini aldattığını iddia etmiş, bu iddia akıllara aldattığı kişi Ömer Gezen mi sorularını getirmişti. Bu iddia Bircan Bali - Ömer Gezen ayrılığının nedeni Mr. Jade mi sorularını beraberinde getirdi.

Bircan Bali, birkaç gün önce evlilik teklifi aldığı sevgilisiyle ayrıldı
YORUMLAR (10)
  • Biri gider biri gelir: Akşam seviş sabah tepiş durumu olmuş..bunların hayatı aşkı sevgisi akşamdan sabaha kadardır. Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın 5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın Gürkan: 'Gayemiz bu memleketin istikbalidir' Gürkan: 'Gayemiz bu memleketin istikbalidir' Telegram, Instagram ve Facebook'u geride bıraktı! Telegram, Instagram ve Facebook'u geride bıraktı!

Son Dakika Magazin Bircan Bali, birkaç gün önce evlilik teklifi aldığı sevgilisiyle ayrıldı - Son Dakika


Advertisement