Bomba iddia: Bircan Bali, Mr. Jade'yi aldattığı kişiyle mi evleniyor? - Son Dakika

Bomba iddia: Bircan Bali, Mr. Jade'yi aldattığı kişiyle mi evleniyor?

16.07.2019 15:46
Bomba iddia: Bircan Bali, Mr. Jade'yi aldattığı kişiyle mi evleniyor?

Şarkıcı Mr. Jade'nin ihanet gerekçesiyle ayrıldığı Bircan Bali, Ömer Gezen'le evlilik kararı aldı. Bali'nin birlikte olduğu kişinin Jade'yi aldattığı söylenen kişi olduğu iddia edildi.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sert dilli yorumcusu Bircan Bali, geçtiğimiz sene şarkıcı Mr. Jade ile aşk yaşamış ancak ikilinin mutlulukları kısa sürmüştü. Jade'nin ihanet yüzünden ayrıldığını söylediği Bircan Bali, geçtiğimiz günlerde bir süredir aşk yaşadığı Ömer Gezen'le evlilik kararı aldı.

EVLİLİK KARARI ALDI

Şenol İpek'le bir evlilik yaşayan, daha sonra şarkıcı Mr. Jade ile olan sansasyonel ilişkisiyle gündemi alt üst eden ünlü sunucu Bircan Bali, yeni aşkı Ömer Gezen ile evlilik kararı aldı. Bali evlilik teklifi aldığı anları sosyal medyadan paylaştı.

Bomba iddia: Bircan Bali, Mr. Jade'yi aldattığı kişiyle mi evleniyor?
Bircan Bali veÖmer Gezen

"BENİMLEYKEN BAŞKA BİRİSİ DAHA VARMIŞ"

Bali'nin bu kararı ise Mr. Jade'nin ayrılık açıklamasını gündeme getirdi. Jade, Bali tarafından ihanete uğradığını söyleyerek "Şenol İpek'le boşandıktan 1 ay sonra sevgili olduk. 2. ayında benim Etiler'deki evime taşındık. Ben çok aşıktım kendisine, sevmiştim ve çok kolladım. Benimle birlikteyken başka birisi daha varmış hayatında insanlar iki yüzlü olabiliyorlar maalesef benim iç güdülerim çok kuvvetlidir. Bunu ortaya çıkardım ve ilişkiyi bitirme kararı aldım. Kendisi inkar etti ama sonradan ortaya çıktı çok iyi bir oyuncuymuş kendisi. Kimse göründüğü gibi değilmiş" demişti.

Bomba iddia: Bircan Bali, Mr. Jade'yi aldattığı kişiyle mi evleniyor?
Bircan Bali ve Mr. Jade

ŞARKICIYI ÖMER GEZEN'LE Mİ ALDATTI?

İlişkisini gözlerden uzak yaşayan Bali'nin evlilik kararı aldığı Gezen'in, Mr. Jade'nin ihanete uğradığını iddia ettiği kişi olabileceğini akıllara getirdi.

YORUMLAR
500
KIZ ARKADAŞINA EVLİLİK TEKLİF EDECEKTİ OTOMOBİLİYLE TAKLA ATTI KIZ ARKADAŞINA EVLİLİK TEKLİF EDECEKTİ OTOMOBİLİYLE TAKLA ATTI Dünyaevine girmeye hazırlanan çiftler nikah için Düzce'yi tercih ediyor Dünyaevine girmeye hazırlanan çiftler nikah için Düzce'yi tercih ediyor İzmir haberleri... Gaziemir Belediyesi'nden Yurttaşlara Psikolojik Destek İzmir haberleri... Gaziemir Belediyesi'nden Yurttaşlara Psikolojik Destek

Son Dakika Magazin Bomba iddia: Bircan Bali, Mr. Jade'yi aldattığı kişiyle mi evleniyor? - Son Dakika


Advertisement