Buket Aydın meğer doğru kişiyi bulamamış: Evlilik doğru kişiyle güzel! - Son Dakika

Buket Aydın meğer doğru kişiyi bulamamış: Evlilik doğru kişiyle güzel!

02.04.2022 14:20

Buket Aydın'dan evlilik hakkında çarpıcı bir açıklama geldi. 2020 yılında eşi Erce Baykal'dan boşanan Buket Aydın ikinci bir evliliğe sıcak baktığını ima etti. Sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını cevaplayan Aydın, evliliğe sıcak baktığını verdiği cevapla ifade etmiş oldu.

Kanal D ekranlarında uzun bir süre haber sunuculuğu yapan Buket Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Paylaştığı pozlarla tüm dikkatleri üzerine çeken sunucu, bu sefer de takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

"EVLİLİK DOĞRU KİŞİ OLUNCA GÜZEL BİR ŞEY"

2020 yılında Erce Baykal ile 7 yıllık evliliğini bitiren Aydın, bir takipçisinin "Evlilik düşünüyor musunuz yine?" sorusuna "Niye düşünmeyeyim. Doğru kişi ile olursa evlilik güzel bir şey" yanıtını verdi. Son olarak Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşayan Buket Aydın'ın şimdilerde hayatında kimse yok.

2 sene önce boşanan Buket Aydın, evliliğe yeşil ışık yaktı
2 sene önce boşanan Buket Aydın, evliliğe yeşil ışık yaktı
2 sene önce boşanan Buket Aydın, evliliğe yeşil ışık yaktı
YORUMLAR
500
Menteşe'de ilk 7 ayda 417 nikâh kıyıldı Menteşe'de ilk 7 ayda 417 nikâh kıyıldı Kahreden Haber! Hayatını Kaybetti... Kahreden Haber! Hayatını Kaybetti...

Son Dakika Magazin Buket Aydın meğer doğru kişiyi bulamamış: Evlilik doğru kişiyle güzel! - Son Dakika


Advertisement