Bülent Ersoy'un tepki çeken kürkünü Ömür Gedik'e sorduk! İki kelimelik cevabı çok sertti - Son Dakika

Bülent Ersoy'un tepki çeken kürkünü Ömür Gedik'e sorduk! İki kelimelik cevabı çok sertti

24.03.2021 11:09

Hayvan hakları savunucusu Ömer Gedik, Haberler.com'un YouTube kanalına konuk oldu. Bülent Ersoy'un 55 tilkinin kürkünün kullanıldığı bir palto satın almasıyla ilgili konuşan Gedik, 2 kelimelik cevabıyla tepkisini sert bir şekilde dile getirdi.

Şarkıcılığın yanı sıra hayvan haklarıyla ilgili verdiği savaşla adından söz ettiren Ömür Gedik, Haberler.com'un YouTube kanalına konuk olarak merak edilen soruları yanıtladı. Bülent Ersoy'un sık sık giydiği kürkler hakkında da konuşan Gedik, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ömür Gedik, Haberler.com'un programında otoimmün hastalığından, birlikte yaşadığı hayvanlardan ve Ferhat Göçer ile ev ilişkisinden de bahsetti.

VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


YORUMLAR
500
Fiyat farkına değer mi? POCO X3 Pro vs X4 Pro Fiyat farkına değer mi? POCO X3 Pro vs X4 Pro Google, Gallery Go uygulamasının ismini değiştirdi Google, Gallery Go uygulamasının ismini değiştirdi WWDC22'de bizi neler bekliyor? WWDC22'de bizi neler bekliyor?

Son Dakika Magazin Bülent Ersoy'un tepki çeken kürkünü Ömür Gedik'e sorduk! İki kelimelik cevabı çok sertti - Son Dakika


Advertisement