Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Bülent Ersoy hakkında bomba Erkan Kolçak Köstendil iddiası! - Son Dakika

Bülent Ersoy hakkında bomba Erkan Kolçak Köstendil iddiası!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, Jolly Joker Private adlı mekanda sahne aldı. Global bir dijital platform, Bülent Ersoy'un hayatını belgesel yapmak için kolları sıvamıştı. Ersoy, bu yöndeki soruları yanıt verdi. Sanatçının gençliğini Erkan Kolçak Köstendil mi canlandıracak? Bülent Ersoy açıkladı...

Bülent Ersoy hakkında bomba Erkan Kolçak Köstendil iddiası!
18.12.2021 - 15:10,  Güncelleme: 15:15

Ünlü modacı Pınar Kerimoğlu'nun üç günde hazırladığı özel tasarım siyah payet elbise ile mekana gelen Bülent Ersoy, konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Snob Magazin'in haberine göre; Global bir dijital platform, Bülent Ersoy'un hayatını belgesel yapmak için kolları sıvamıştı.

"O GÜNLERİ YENİDEN YAŞAMIŞ OLACAĞIM"

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Ersoy, "Bu belgeseli kaldırabilecek miyim bilmiyorum. Çünkü o günleri yeniden yaşamış olacağım" dedi.

"PROJE HENÜZ NETLEŞMEDİ"

Henüz bu belgeselin çekilmesine onay vermediğini de söyleyen sanatçı, "Proje henüz netleşmedi. Beni kimin oynayabileceğini de düşünmedim" ifadelerini kullandı.

"ERKAN'I BEĞENİYORUM AMA..."

Ersoy, "Gençliğinizi Erkan Kolçak Köstendil'in oynamasını ister misiniz?" sorusuna "Erkan'ı çok beğeniyorum ama o yaşlı. Çocukluğum ve gençliğimi canlandırması zor, sırıtabilir" dedi:

Ersoy'un bu sorular karşısında gözlerinin dolduğu görüldü.

Kaynak: Snob Magazin
YORUMLAR

Son Dakika Magazin Bülent Ersoy hakkında bomba Erkan Kolçak Köstendil iddiası! - Son Dakika


Advertisement