Çekirge yiyen Eda Taşpınar: Tadı portakallı gofret gibiydi - Son Dakika

Çekirge yiyen Eda Taşpınar: Tadı portakallı gofret gibiydi

06.03.2020 10:04

Bir tabak dolusu çekirge salatası yediği için günlerce eleştirilen Eda Taşpınar, "Yine olsa yine yerim" diyerek çekirgenin tadının portakallı çikolataya benzediğini söyledi.

Yaklaşık 5 aydır yurt dışında tatil yapan Eda Taşpınar, Meksika'da çekirge salatası yedi. Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Taşpınar, günlerce eleştirilerin hedefi oldu. Moda ikonu Taşpınar, çekirge yemesi hakkında günler sonra ilk kez görüntülendi.

"TADI PORTAKALLI GOFRET GİBİ"

Posta'da yer alan habere göre; sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Eda Taşpınar, yemek zevkiyle de sık sık gündeme geliyor. Koronavirüsün yaygın olduğu dönemde Meksika'da bir tabak dolusu çekirge yemesi hakkında konuşan Taşpınar, "Yine olsa yerdim. Çünkü inanılmaz lezzetliydi. Tadı portakallı gofret gibi. Değişik yiyecekleri tatmayı seviyorum" dedi.

Çekirge yiyen Eda Taşpınar: Tadı portakallı gofret gibiydi

TEPKİLERİN ODAĞI OLMUŞTU

Eda Taşpınar, daha önce de yavru timsah eti, Meksika karıncası yiyerek başta heyvansever olmak üzere birçok kişinin tepkisini çekmişti. Taşpınar'a en sert tepki de eski model Ebru Şancı'dan gelmişti. Şancı, Taşpınar'a "Zıkkımın kökünü yesin" diyerek tepki göstermişti.

Çekirge yiyen Eda Taşpınar: Tadı portakallı gofret gibiydi

EDA TAŞPINAR KİMDİR?

Eda Taşpınar, 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'da doğdu. Çocukluğu Moda Deniz Kulübü'nde geçti. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami'ye yerleşti. Boca Raton'da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye'ye geldi ve Robert Kolej'de eğitimine devam etti, son senesinde ayrıldı. London College of Fashion'da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra'da Central School of St. Martins'de de moda eğitimi aldı. Okul bitince bir sene daha kalıp İstanbul'a döndü.

Taşpınar, yurt dışında birçok moda mağazasında çalıştı ve moda haftasında Backstagelerde iş aldı. 2012 yılında kendi şirketini kuran Taşpınar, güneş yağları, bitki şampuanı gibi kozmetik ürünleri Türkiye pazarına sundu.

Vizyonu "kadınları mutlu etmek" olan Eda Taşpınar, yayın hayatına CNN Türk kanalında Trendikon ile başladı. Yok Böyle Dans isimli programa yarışmacı olarak katıldı.

YORUMLAR (33)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Çekirge yiyen Eda Taşpınar: Tadı portakallı gofret gibiydi - Son Dakika

Bu haber Diğer tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Diğer tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Diğer kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş