Cengiz Kurtoğlu'nun olaylı gecesi - Son Dakika

Cengiz Kurtoğlu'nun olaylı gecesi

24.11.2021 09:32
Cengiz Kurtoğlu'nun olaylı gecesi

Cengiz Kurtoğlu, İstanbul Sarıyer'de bir doğum günü partisine katıldı. Oturduğu masadaki M.C. adlı kişi, alkolün dozunu kaçırıp sanatçı arkadaşlarına küfür edince Kurtoğlu ile aralarında gerilim yaşandı.

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Cengiz Kurtoğlu'nun, bir yakınının doğum günü için gittiği partide M.C. isimli kişiyle kavga ettiği, ardından da onu darp ettiği iddia edildi. Kurtoğlu ise bu iddiaları yalanlayarak Günaydın'a olayın iç yüzünü şöyle anlattı: "Alkolün dozunu kaçıran bir adam, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses ve Ümit Besen gibi isimlere küfür etmeye başlayınca gerginlik yaşandı. Kendisini ikaz ettim ancak küfre devam edince onu sadece ittim. Darp ya da benim polisten kaçma gibi bir durumum sabah yok, evimdeyim."

YORUMLAR
500
Baldızını ve onun oğlunu öldürdü, bacanağını ağır yaraladı (2)- Yeniden Baldızını ve onun oğlunu öldürdü, bacanağını ağır yaraladı (2)- Yeniden Tokat attığı eşinin yakınları tarafından öldüren Baran toprağa verildi Tokat attığı eşinin yakınları tarafından öldüren Baran toprağa verildi Çin'de Dev Pandanın İkiz Yavruları Oldu Çin'de Dev Pandanın İkiz Yavruları Oldu
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Cengiz Kurtoğlu'nun olaylı gecesi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement