Cengiz Kurtoğlu sahnede sanat camiasına verdi veriştirdi - Son Dakika

Cengiz Kurtoğlu sahnede sanat camiasına verdi veriştirdi

24.01.2022 18:24

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, hastalığının ardından ilk defa sahne aldı. Bir hayli dolu olduğu görülen Kurtoğlu, sanat camiasına da taş attı. Kurtoğlu, "Bizim camiada grip yok ama domuzlar çok" ifadelerini kullanarak, bazı isimlere üstü kapalı göndermede bulundu.

Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, bir dizi sağlık sorunları geçirmesinin ardından yeniden hayranlarına kavuştu.Önceki gün İzmir Mumlu Meyhane Alsancak sahnesinde konser veren sanatçı, konser öncesinde soruları yanıtladı.

"BİZİM CAMİADA GRİP YOK AMA DOMUZLAR ÇOK"

Sağlığın her şeyden önemli olduğunu söyleyen Kurtoğlu, geçirdiği hastalık üzerinden bazı meslektaşlarına da gönderme yaptı: "Domuz gribine yakalandım ama bu dağdaki yaban domuzu gribi gibiydi. 15 gün sonra 5'inci COVID-19 aşısını olacağım. Sağlık her şeyden önemli. Yeter ki yoluma yaban domuzu çıkmasın. Bizim camiada grip yok ama domuzlar çok."

Cengiz Kurtoğlu fena dolmuş! Sahneden sanat camiasına verdi veriştirdi
YORUMLAR (1)
  • OĞUZ İÇEN : Bi zamanlar seninde burnun ve egon tavan yapmıştı,senin gibi şifreli değil açık ve net konuştular cengiz kurtoğlu bizim ekmeğimizle oynadı diye,ne oldu azıcık hastalanınca camiamı geldi aklına Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
500
En küçük çocuğunun yanında karısını öldüren zanlı tutuklandı En küçük çocuğunun yanında karısını öldüren zanlı tutuklandı Eşini 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldürmüş (2) Eşini 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldürmüş (2) İzmir'de karısını öldürüp kayınvalidesini yaralayan zanlı tutuklandı İzmir'de karısını öldürüp kayınvalidesini yaralayan zanlı tutuklandı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Cengiz Kurtoğlu sahnede sanat camiasına verdi veriştirdi - Son Dakika


Advertisement