Ceyda Düvenci'nin Özgür Çevik ile Aşk Yaşadığı Konuşuluyor - Son Dakika
Magazin

Ceyda Düvenci'nin Özgür Çevik ile Aşk Yaşadığı Konuşuluyor

Sevgilisinden ayrılan Ceyda Düvenci'nin her yerde meslektaşı Özgür Çevik'le beraber görüntülenmesi, çiftin yeni bir aşka yelken açtığı dedikodularına neden oldu.

17.09.2014 07:37  Güncelleme: 11:35
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Geçen yıl kızı Melisa Nur'un babası Engin Akgün'den boşanan Ceyda Düvenci, bir süre sonra balet Can Tunalı'yla beraberliğe başlamıştı. Ancak Tunalı'yla yaz başında ilişkisini noktalayan Düvenci, kızını alıp önce Amerika, ardından İspanya, son olarak Bodrum'da tatil yaptı.

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

İnstagram profilinde "Kışın çalışır, yazın gezerim. Kızım olmadan, kitap okumadan, müzik dinlemeden ve aşık olmadan yaşayamam" diye yazan oyuncunun yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

FOTOĞRAF PAYLAŞTI

İddiaya göre Düvenci, 2 hafta önce Pharrell Williams konserinde beraber eğlendiği Özgür Çevik'le flört ediyor. İkili önceki hafta Oyuncu Sendikası seçimine katılmış, beraber çektikleri selfie'yi sosyal medyadan yayınlamıştı. Çift önceki gün yine başbaşa görüldü. Düvenci bir yandan da TRT 1'in Aşkın Kanunu dizisinin çekimlerine Mustafa Üstündağ'la başrolü paylaşıyor.


Ceyda Düvenci\'nin Özgür Çevik ile Aşk Yaşadığı Konuşuluyor
Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Ceyda Düvenci'nin Özgür Çevik ile Aşk Yaşadığı Konuşuluyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (3)

  • Totemin gücüne inanırım ben:)): biz e neee 21 4 Yanıtla
  • DOĞRUCU: NE KADAR KOLAY GEÇİŞLER YAPIYORSUNUZ, DÜN AHA ÇOCUĞUNU YAŞATMAK İÇİN UĞRAŞIYORDUN, NE ARA YENİ BİR SEVGİLİ BULDUN? 13 3 Yanıtla
  • İSYAN: CEYDA BUNU BANA YAPMA AŞKIM. BEN SENİN HAYRANINIM GÜLÜM. 6 4 Yanıtla

Advertisement