Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz estetik ameliyat sonrası fotoğrafını paylaştı - Son Dakika

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz estetik ameliyat sonrası fotoğrafını paylaştı

Son Güncelleme: 02.06.2023 20:03

Katıldığı 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan Neslihan Doğrusöz, cinsiyet değiştirme ameliyatının ardından Doruk Doğrusöz olarak hayatına devam etti. Sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam eden Doğrusöz, bu kez de estetik ameliyat sonrası fotoğrafını paylaştı. Eski moda yarışmacısı, çene dolgusu yaptırdı ve son halini sosyal medyada paylaştı. Kullanıcılar, Doğrusöz'ün son haliyle ilgili olumlu yorumlar yaptı.

Katıldığı 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan Neslihan Doğrusöz, cinsiyet değiştirme ameliyatının ardından Doruk Doğrusöz olarak hayatına devam etti. Sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam eden Doğrusöz, bu kez de estetik ameliyat sonrası fotoğrafını paylaştı.

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz'den ameliyat sonrası paylaşım

"ERKEK OLDUĞUMU ÇOCUKKEN ANLADIM"

"Erkek olduğumu çocukken anladım" diyen ve yarışmadan sonra cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrursöz, son olarak estetik yaptırdı. Çene dolgusu yaptıran eski moda yarışmacısı, son halini de paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları, Doğrusöz'ün son haliyle ilgili, "Her zaman janti adam", "Sana her şey yakışır", "Bu yakışıklılık halis mi?" yorumlarını yaptı.

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz'den ameliyat sonrası paylaşım

Son Dakika Magazin Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz estetik ameliyat sonrası fotoğrafını paylaştı - Son Dakika


Advertisement