Yılın sansasyonel ikilisi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan romantik poz - Son Dakika

Yılın sansasyonel ikilisi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan romantik poz

07.02.2021 17:18

Bir süredir aşk yaşadığı şarkıcı Oğuzhan Koç ile olan fotoğrafını kalp emojisi koyarak paylaşan Demet Özdemir, takipçilerinden binlerce yorum aldı. Koç'un 4 yıl aşk yaşadığı Yağmur Tanrısevsin ile arkadaş olan Özdemir, ilişkisiyle magazin gündeminde olay yaratmıştı.

Aşkları ile herkesi şaşkına çeviren oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, hayranlarına sürpriz yaparak yeni fotoğraf paylaştı. İkilinin diz dize samimi fotoğrafı, sosyal medyadan büyük ilgi aldı.

KALP EMOJİSİ İLE PAYLAŞTI

2021 yılının sürpriz aşkına imza atan Demet Özdemir, kalp emojisi koyarak paylaştığı fotoğrafına 700 bine yakın beğeni aldı. Sevgilisiyle diz dize samimi fotoğrafını ilk kez paylaşan Özdemir'e, binlerce yorum geldi. Fotoğrafta ünlü isimler, Demet Akalın, Zeynep Bastık, Seray Sever ve Melis İşiten'in de yorumları yer aldı.

Yılın sansasyonel ikilisi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan romantik poz

AŞKLARININ ESKİYE DAYANDIĞI İDDİASI

Ortaya atılan bir iddiada, ikilinin ilişkisinin yeni olmadığı öne sürülmüştü. 2017'de ortaya çıkan bir karede, 2 yıldır Yağmur Tanrısevsin'le birlikte olan Koç ve Özdemir'in samimiyeti dikkat çekmişti. Demet Özdemir, Koç'u 4 Eylül 2019'da Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde verdiği ilk konserde de yalnız bırakmamıştı. Aynı konserde Koç'un 4 yıllık sevgilisi Yağmur Tanrısevsin de vardı. Konserine gelen dostlarına teşekkür eden Koç, "Demet Özdemir burada niye görmedim" diyerek oyuncuya laf atmıştı.

Yılın sürpriz ikilisi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan romantik poz
Yılın sürpriz ikilisi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan romantik poz
Yılın sürpriz ikilisi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan romantik poz
YORUMLAR
500
Oppo A57 4G tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı Oppo A57 4G tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı Vali Şimşek, Sivassporlu taraftarların mezarına karanfil bıraktı Vali Şimşek, Sivassporlu taraftarların mezarına karanfil bıraktı DSÖ: Gizemli hepatit vakaları 650'ye, can kayıpları 9'a yükseldi DSÖ: Gizemli hepatit vakaları 650'ye, can kayıpları 9'a yükseldi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yılın sansasyonel ikilisi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan romantik poz - Son Dakika


Advertisement