Fahriye Abla örnekleriyle büyüdüm - Son Dakika

Fahriye Abla örnekleriyle büyüdüm

19.11.2020 15:09
Fahriye Abla örnekleriyle büyüdüm

Lidya Özdemiroğlu'nun proje hakkındaki sorularını yanıtlayan Ertem, "Atilla Özdemiroğlu müzik yaşamımın kahramanı. Yer aldığım saygı albümleri arasında en önemlilerinden oldu" dedi.

Lidya Özdemiroğlu'nun proje hakkındaki sorularını yanıtlayan Ertem, "Atilla Özdemiroğlu müzik yaşamımın kahramanı. Yer aldığım saygı albümleri arasında en önemlilerinden oldu" dedi. Ünlü şarkıcı ayrıca büyük bir ailede büyüdüğünü ve etrafında çok kadın olduğunu söyledi: " Türkan Şoray, Müjde Ar, Sezen Aksu filmlerde nasıl hareket ederse ailemdeki kadınlar da öyle davranırdı. Bir sürü Fahriye Abla örnekleriyle büyüdüm. Bu yüzden 'Ne olur bana bu şarkıyı verin' dedim."

YORUMLAR
500
Yıldız Tilbe'den Emeklilik Açıklaması Yıldız Tilbe'den Emeklilik Açıklaması Beylikdüzü'nde Küba ezgileri yankılandı Beylikdüzü'nde Küba ezgileri yankılandı "prestij Meselesi" Filmine Hazırlanıyor! Gençliğini Oynayacak İsim Şaşırttı "prestij Meselesi" Filmine Hazırlanıyor! Gençliğini Oynayacak İsim Şaşırttı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Fahriye Abla örnekleriyle büyüdüm - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement