Güzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu! Sevgilisi Aytaç Şaşmaz yalnız bırakmadı - Son Dakika

Güzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu! Sevgilisi Aytaç Şaşmaz yalnız bırakmadı

29.10.2021 16:34

Son olarak Baht Oyunu dizisinde rol alan Cemre Baysel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ameliyat olduğunu söyledi. Ameliyata girmeden önce sedyede çektirdiği bir pozunu paylaşan oyuncu, "Ben iyiyim, bir yıldır benimle birlikte yaşayan şeyden kurtuldum" sözlerine yer verdi.

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Baht Oyunu dizisinde Aytaç Şaşmaz ile başrolü paylaşan 22 yaşındaki güzel oyuncu Cemre Baysel bir operasyon geçirdi. Oyuncu, yaşadığı süreci de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

"ESKİ SAĞLIĞIMA KAVUŞMAK İÇİN BİR SÜRE EVDEYİM"

2,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından ameliyata girmeden önce çektirdiği fotoğrafını paylaşan oyuncu, "Benim kocaman ailem! Birkaç gün önce bir operasyon geçirdim. Sanki bunu hissetmiş gibi beni çok merak etmişsiniz. Ben iyiyim... Bir yıldır benimle birlikte yaşayan şeyden kurtuldum. Bundan sonrası bol dinlenme. Eski sağlığıma kavuşmak için bir süre evdeyim. Durumumu açıklamayı beni seven sayan insanlara borçluyum. Herkese çok sevgiler" notunu yazdı.

Düzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu

Oyuncu daha sonra dizi çekimlerinde aşk yaşamaya başladığı Aytaç Şaşmaz'ın ameliyat sonrası çektiği bir fotoğrafı da paylaştı.

Düzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu
Güzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz
Güzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu
YORUMLAR
500
Romantik filmlerin kraliçesi Kate Hudson, üstsüz pozunu paylaştı, abisinin yorumu fotoğrafın önüne geçti Romantik filmlerin kraliçesi Kate Hudson, üstsüz pozunu paylaştı, abisinin yorumu fotoğrafın önüne geçti Oyuncu Selin Yeninci, bikinisiyle ATV üzerinde sere serpe poz verdi Oyuncu Selin Yeninci, bikinisiyle ATV üzerinde sere serpe poz verdi Meta, veri hırsızlığı iddiasıyla bir Türk'e dava açtı! Meta, veri hırsızlığı iddiasıyla bir Türk'e dava açtı!

Son Dakika Magazin Güzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu! Sevgilisi Aytaç Şaşmaz yalnız bırakmadı - Son Dakika


Advertisement