Hakan Ural, Tarkan'ın Geççek şarkısına mehter marşı çaldırarak tepki verdi - Son Dakika

Hakan Ural, Tarkan'ın Geççek şarkısına mehter marşı çaldırarak tepki verdi

19.02.2022 20:21

Tarkan, Geççek isimli şarkısını yayınlamasıyla sosyal medya ikiye bölündü. Politik mesaj taşıdığı iddiasıyla gündemde olan Geççek şarkısına sunucu Hakan Ural Neler Oluyor Hayatta programında mehter marşı çaldırtarak tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın Geççek isimli son şarkısı, politik mesaj taşıdığı iddiasıyla Türkiye'nin gündemine oturdu. Son 24 saatte dünyada 2. en çok izlenen, beğenilerde ise birinci olmayı başaran Megastar'ın şarkısına Hakan Ural'dan ilginç bir tepki geldi.

PROGRAMDA MEHTER MARŞI ÇALDIRDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta'nın sunucularından Hakan Ural, 18 Şubat Cuma tarihinde yayınlanan programının sonunda "Bu memleketi, vatanı ve insanlarını seven herkese gelsin" diyerek mehter marşları arasında en çok bilinen Ceddin Deden'i çaldırdı.

Hakan Ural'dan Tarkan'ın Geççek şarkısına mehter marşlı tepki

TARKAN'IN ŞARKISI REKOR GÖRÜNTÜLENME ALDI

Yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada en çok konuşulan konu olmayı başaran Geççek şarkısı, daha şimdiden Youtube'da 11 milyon, Instagram'da 10 milyon, Twitter'da ise 13 milyon görüntülenme aldı.

YORUMLAR (11)
  • Baxi Baxi: Ağlayarak ekran karşısına çıktığı günü hatırlıyorum karısı ile beraber.. Normalde utanması ve insan içine cikamamasi gerekirken birde ayar veriyor herkese..Karahan Çantay diyeyim siz anlayın.Rahmetli oldu gerçi.Once adam ol erkek ol ondan sonra etrafa ayar ver Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Hakan Ural, Tarkan'ın Geççek şarkısına mehter marşı çaldırarak tepki verdi - Son Dakika


Advertisement