İbrahim Tatlıses, 5. defa AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

İbrahim Tatlıses, 5. defa AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu

28.03.2023 13:24

İbrahim Tatlıses, 5. defa AK Parti Şanlıurfa milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. Memleketi için her hizmete hazır olduğunu ifade eden Tatlıses, "Şanlıurfalı hemşerilerim beni bu göreve laik görürlerse şahsım adına hiçbir hemşerimi yarı yolda bırakmayacağım" şeklinde konuştu.

14 Mayıs seçimleri için geri sayım başlarken milletvekili başvuruları da hız kesmeden devam ediyor. Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin yanı sıra siyasi yorumları ve görüşüyle de adından söz ettiren İbrahim Tatlıses de adaylık başvurusunda bulundu.

5. KEZ ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

Geçmişte 4 defa AK Parti'den milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan ancak aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses, 5. kez milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı. Usta isim, aday adaylığı başvuru belgelerini AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı'na teslim etti.

"HİÇBİR HEMŞERİMİ YARI YOLDA BIRAKMAYACAĞIM"

Başvuru yaptıktan sonra MedyaUrfa'ya konuşan Tatlıses, şu ifadeleri kullandı: "Urfa'ma hizmet için varım. 50 kere aday adayı oldum, Urfa'm için bir 100 defa daha olurum. Benim gayem Şanlıurfa'nın sorunlarını çözmek. Şanlıurfa'ya hizmet etmek. Şanlıurfa siyasetine yeni bir soluk getirmek. Anlayacağınız hep Şanlıurfa hep Şanlıurfa diyorum. Yine diyorum ben Şanlıurfa'ya hizmet soluğu getireceğim sanatta Şanlıurfa'ya hizmetim belidir. Şimdi siyasi hizmet getirmeye talibim. Eğer Şanlıurfalı hemşerilerim beni bu göreve laik görürlerse, bende şahsım adına hiçbir hemşerimi yarı yolda bırakmayacağım. Sizin nezdinizde söz veriyorum. Şanlıurfa'ma güzel eserler ve güzel hizmetler bırakmak istiyorum. Şanlıurfa'nın sorunlarını cesurca dile getireceğim."

YORUMLAR (9)
  • ahmey bulut: Bıktık senden ya git torunlarını sev onlarla ilgilen Cevap Yaz 17 3 Yayından Kaldır
  • Gökhan Yılmaz: Doymadın mı kral Cevap Yaz 9 3 Yayından Kaldır
  • Ishak Iş: hiç sevmem Cevap Yaz 30 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
AK Partili Bayram: İnşallah 'Türkiye Yüzyılı' engelliler bakanlığımızı da göreceğimiz bir yüzyıl olacak AK Partili Bayram: İnşallah 'Türkiye Yüzyılı' engelliler bakanlığımızı da göreceğimiz bir yüzyıl olacak

Son Dakika Magazin İbrahim Tatlıses, 5. defa AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu - Son Dakika


Advertisement