Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak - Son Dakika

Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak

13.10.2021 19:04

Ekranlarda fırtınalar estiren Çukur dizisinde Yamaç karakteriyle adından söz ettiren Aras Bulut İynemli, senaryo çalışmaları gizlilikle sürdürülen Cumhuriyet'in 100. yılındaki Mustafa Kemal Atatürk projesinde Atatürk'ü canlandıracak.

Çukur dizisinde Yamaç karakteriyle hayranlarının gönlünde taht kuran Aras Bulut İynemli, çok iddialı bir projede yer alacak. Gazeteci Ayşe Erman'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşıma göre ünlü oyuncu, Cumhuriyet'in 100. yılında Mustafa Kemal Atatürk projesinde Atatürk'ü canlandıracak. Yapımın yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin oturacak.

"İKİ SENE, ÖLSEM İÇİMDE TUTAMAM"

Haberi büyük bir heyecanla duyuran Ayşe Arman, sosyal medyadaki söz konusu paylaşımında şunları söyledi:

"Duyduk duymadık demeyin! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023'de, yani Cumhuriyet'imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor.

ARAS BULUT İYNEMLİ, ATATÜRK'Ü CANLANDIRACAK

2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren harbi büyük bi projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli."

"OYNAMIYOR, ADETA CANLANDIRDIĞI KİŞİ OLUYOR"

Paylaşımın devamında ise Ayşe Arman, "Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu'yduk. Tabii ki 7. Koğuş'taki Mucize'yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik. Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiç bir şeyi yok. Ultra doğal bir oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum. Sizin düşüncelerinizi alayım" ifadelerini kullandı.

Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak
Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak

Son Dakika Magazin Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
500

Son Dakika

İktidarsız adam, 11:20 İktidarsız adam, "Sana ben sahip olamıyorsam kimse olamaz" diyerek sevgilisini ateşe verdi Yargıtay'dan emsal niteliğinde karar! 11:18 Yargıtay'dan emsal niteliğinde karar! "Kocam cinsel yönden yetersiz" diyen kadın tazminat ödeyecek Rusya'da silahla etrafa ateş açan öğrenciyi müdür etkisiz hale getirdi 11:14 Rusya'da silahla etrafa ateş açan öğrenciyi müdür etkisiz hale getirdi
Vitesse taraftarlarının sevinci, tribünün çökmesine neden oldu 10:48 Vitesse taraftarlarının sevinci, tribünün çökmesine neden oldu Fabrikadan çıktığı gibi duran Tofaş'a fiyat biçilemiyor 10:39 Fabrikadan çıktığı gibi duran Tofaş'a fiyat biçilemiyor AK Partili Ortahisar Belediye Başkanı'nın 'Şikeci Fenerbahçe' paylaşımı taraftarı öfkelendirdi 10:19 AK Partili Ortahisar Belediye Başkanı'nın 'Şikeci Fenerbahçe' paylaşımı taraftarı öfkelendirdi
Oyuncu Arzu Yanardağ'dan yıllar sonra gelen itiraf: Borderline'ım vardı 10:08 Oyuncu Arzu Yanardağ'dan yıllar sonra gelen itiraf: Borderline'ım vardı Son dakika: Dolardaki yükseliş devam ediyor! 9,29 ile en yüksek seviyesinde 09:47 Son dakika: Dolardaki yükseliş devam ediyor! 9,29 ile en yüksek seviyesinde
Advertisement