MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Milhan oldu - Son Dakika

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Milhan oldu

18.10.2021 08:06

Dün akşam yayınlanan MasterChef Türkiye'de eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta elemeye kalan Mert, Rabia, Eren, Pelin, Burcu, Ateş ve Milhan en iyi yemekleri yaparak yarışmada bir hafta daha kalmak için kıyasıya mücadele etti. Gecenin sonunda yarışmaya veda eden Milhan, gözyaşlarına hakim olamayınca şefler, sarılarak teselli etti.

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüriliğini yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takımın yarışmacıları, MasterChef Türkiye hayallerine veda etmemek için birbiriyle yarıştı.

MAVİ TAKIM ÜST ÜSTE OYUN KAYBETTİ

MasterChef'te kaptanlık oyununu kazanan Tahsin, mavi takım kaptanı olmuş ve kırmızı takım kaptanı Sergen'i seçmişti. Kaptanlık oyunu sonrasında altı yarışmacının davranışları şefleri rahatsız etmiş ve onlara bir ceza oyunu oynatmıştı. Bu oyunda en başarısız yemeği yapan Mert, haftanın ilk eleme adayı oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımda dokunulmazlığı kazanan Tahsin, 2. eleme adayı olarak Rabia'yı gösterdi. Konseyde en çok oyu alan Eren ise 3. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu

İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Emre, Pelin'i 4. eleme adayı yaptı. Konseydeki oylamada Azize ile Burcu'nun isimleri aynı sayıda yazıldı. Kaptan Tahsin, Burcu'yu 5. eleme adayı olarak gösterdi. Son dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Dilara oldu. Dilara ise Ateş'i 6. eleme adayı yaptı. Takımdaki oylamada adı en fazla yazılan Milhan, haftanın 7. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu

SUMAK İLE EN LEZZETLİ YEMEĞİ YAPMAYA ÇALIŞTILAR

MasterChef Türkiye'de bu hafta elemeye kalan Mert, Rabia, Eren, Pelin, Burcu, Ateş ve Milhan eleme gecesinde karşı karşıya geldi. Şefler ilk turda yarışmacılardan ana ürünün sumak olduğu yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Verilen sürenin sonunda en lezzetli yemekleri yapan Eren, Burcu, Ateş ve Pelin, ir hafta daha yarışmada kalmayı garantiledi.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu

ELENİNCE GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

İkinci tura kalan Milhan, Rabia ve Mert ise, Danilo Zanna'nın tarifiyle kuzu incik yapmaya çalıştı. Şeflerin kararına göre bu hafta MasterChef'ten elenen yarışmacı Milhan oldu. 19 yaşındaki genç yarışmacı Milhan elendikten sonra gözyaşlarına boğulurken şefler de duygusal anlar yaşadı. Milhan'ı kendi çocuğu gibi gören şefler, sarılarak teselli etmeye çalıştı.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu
MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu
MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Milhan oldu

Son Dakika Magazin MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Milhan oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Akşener, dolar kuru eleştirilerine karşı Japonya'yı örnek gösteren vekile çok kızdı: Cahil 15:26 Akşener, dolar kuru eleştirilerine karşı Japonya'yı örnek gösteren vekile çok kızdı: Cahil Bu akşam ne izleyeceksiniz: Kardeşlerim, Gönül Dağı ve Elkızı 15:09 Bu akşam ne izleyeceksiniz: Kardeşlerim, Gönül Dağı ve Elkızı İYİ Partili Durmuş Yılmaz özür diledi 14:46 İYİ Partili Durmuş Yılmaz özür diledi
Köpeğin tramvaya tuvaletini yaptığı iddialarına İBB'den videolu yanıt! 14:10 Köpeğin tramvaya tuvaletini yaptığı iddialarına İBB'den videolu yanıt! Uzmanlardan erkeklere uyarı: Kafein, sperm hücrelerinin hareketlerini bozuyor 12:29 Uzmanlardan erkeklere uyarı: Kafein, sperm hücrelerinin hareketlerini bozuyor Gözleri görmeyen tamirci merak uyandırıyor 11:43 Gözleri görmeyen tamirci merak uyandırıyor
Yeni Kurtlar Vadisi geliyor! Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt'un ilk fragmanı yayınlandı 11:14 Yeni Kurtlar Vadisi geliyor! Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt'un ilk fragmanı yayınlandı BDDK'dan onay geldi! Türk bankacılık devi geri dönüyor 10:55 BDDK'dan onay geldi! Türk bankacılık devi geri dönüyor
Advertisement