Dansöz Didem Kınalı da tacize uğramış: Para takarken göğüslerime dokunmaya çalıştılar - Son Dakika

Dansöz Didem Kınalı da tacize uğramış: Para takarken göğüslerime dokunmaya çalıştılar

18.08.2022 23:56

Beyoğlu'nun ünlü semti Cihangir'de magazincilere konuşan dansöz Didem Kınalı, sahnede yaşadığı zorluklardan bahsetti. Sahneye geç çıktığında müşterilerin kendisine leblebi attığını söyleyen Kınalı, "Para takarken göğüslerime dokunmaya çalıştılar" sözlerini kullandı.

'Oryantal Didem' olarak adını tüm Türkiye'ye duyuran Didem Kınalı, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Kınalı, sahnede yaşadığı zorluklardan, kıyafet tercihlerinden ve rapçi Murda'ya olan kırgınlığından bahsetti.

"ÇOĞU KEZ TACİZE UĞRADIM"

Sahnede yaşadığı zorluklardan bahseden Didem Kınalı, "Sahneye geç çıktığımda müşteriler leblebi atardı. Leblebiyi geçtim çoğu kez sahnede tacize uğradım. Para takarken göğüslerime dokunmaya çalışanlar oluyordu. Kulise gelen lüks hediyeler ve yemek davetlerinden hiç bahsetmiyorum bile" ifadelerini kullandı.

"MODA ÇIPLAKLIKSA ONA UYMAK İSTEMEM"

Gülşen'in son dönemlerde giydiği iddialı sahne kostümlerine de değinen Didem Kınalı, kendisini çok beğendiğini ve yaptığı hareketleri doğru bulduğunu belirtti. Kınalı, "Yasaklar çözüm olmaz. Hem moda dediğimiz şey değişkendir. Moda çıplaklıksa eğer ona uymak istemem. Bedenime ne uyuyorsa onu giyerim" dedi.

Oryantal Didem Kınalı uğradığı tacizleri itiraf etti: Para takarken göğsüme dokundular

"MURDA'YA KIRILDIM"

Türkiye'de oryantal olmanın zorluğundan dem vuran Didem Kınalı, rapçi Murda'nın sahnede kendisine para atan hayranına "Ben dansöz müyüm de para takıyorsun" açıklamasının sorulması üzerine ise "Dansöz kelimesi aşağılayıcı bir ifade olarak kullanıldığı için kırıldım" şeklinde konuştu.

Oryantal Didem Kınalı uğradığı tacizleri itiraf etti: Para takarken göğsüme dokundular
Oryantal Didem Kınalı uğradığı tacizleri itiraf etti: Para takarken göğsüme dokundular
YORUMLAR (1)
  • Ali Kublay: Ne kadar enteresan çok şaşırdım bak sen şu işe dumura uğradım ne diyeceğimi bilemedim Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
500
Sitenin bahçesine devrilen otomobilin sürücüsü yaralandı Sitenin bahçesine devrilen otomobilin sürücüsü yaralandı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Dansöz Didem Kınalı da tacize uğramış: Para takarken göğüslerime dokunmaya çalıştılar - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement