Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı - Son Dakika

Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı

28.08.2020 14:27

Babil dizisinde başrol oynayan Birce Akalay, geçtiğimiz gün sevgilisi Fasih Saylan ile hastaneden çıkarken görüntülendi. Sevgilisiyle sarmaş dolaş olan Akalay, "Keyfimiz yerinde" diyerek basın mensuplarının yanından uzaklaştı.

Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde başrol oynayan Birce Akalay, önceki gün yeni sevgilisi Fasih Saylan ile bir özel hastaneden çıkarken kameralara yakalandı.

SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİLER

Küçük bir rahatsızlığı olduğu için hastaneye geldiğini söyleyen Akalay'ın sevgilisiyle sarmaş dolaş olduğu anlar dikkat çekti. Babil dizisinin ikinci sezon çekimlerinin başladığını belirten oyuncu "Çalışmaya başladık keyfimiz yerinde" dedi.

KAÇAMAK CEVAPLAR VERDİ

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven'in diziden ayrılıp yerine Onur Saylak'ın gelmesi hakkında kaçamak cevaplar veren Akalay "Evet Onur çok sevdiğim biri" demekle yetindi.

Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı
YORUMLAR (6)
  • selami erbudak: bu lafı diyerek şirk koştuğunun ve şirkin en büyük günah olduğunun farkında olmadığının bilincinde yazıyorum bu yazıyı umarım başkaları anlar diye. sen mi..sen "ikra" dan bile habersizsin, ümitsiz vakasın..Öte yandan kadın çok oynaştı milletle evet ben de farkındayım. ama son nefeste belki o cennete gider belki sen cehenneme nereden bileceksin.. 7 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
15 Mayıs 2022 Star Yayın Akışı 15 Mayıs 2022 Star Yayın Akışı

Son Dakika Magazin Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı - Son Dakika


Advertisement