Safranbolu'da Kolpa ve Eypio rüzgarı esti - Son Dakika
Magazin

Safranbolu'da Kolpa ve Eypio rüzgarı esti

Safranbolu'da Kolpa ve Eypio rüzgarı esti UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan Karabük'ün Safranbolu ilçesinde bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali bünyesinde sahne alan ünlü şarkıcı Kolpa ve ünlü rapçi Eypio hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

10.06.2022 02:08  Güncelleme: 03:28
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Safranbolu'da Kolpa ve Eypio rüzgarı esti

KARABÜK - UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan Karabük'ün Safranbolu ilçesinde bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali bünyesinde sahne alan ünlü şarkıcı Kolpa ve ünlü rapçi Eypio hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Kültürel Miras ve Korumacılık ana teması ile 23. kez düzenlenen Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali dolayısıyla Kolpa olarak bilinen Barış Yurtçu ve Eypio olarak bilinen Abdürrahim Akça Safranbolu'da sahne aldı. Misak-ı Milli Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte Kolpa ve Eypio açık hava konserleriyle hayranlarını coşturdu. Birbirinden güzel parçaları hayranlarıyla birlikte söyleyen sanatçılar Safranbolu'ya unutulmaz bir gece yaşattılar. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse de gençlerin coşkusuna ortak olarak onlarla birlikte şarkılar söyledi.

Başkan Köse, iki sanatçıya Safranbolu'ya özgü tarihi ev maketi ve çiçek takdim etti.

Safranbolu\'da Kolpa ve Eypio rüzgarı esti
Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Safranbolu'da Kolpa ve Eypio rüzgarı esti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement