Kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene Ece Seçkin'den sert bir tepki geldi - Son Dakika

Kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene Ece Seçkin'den sert bir tepki geldi

21.09.2022 21:32

Öğretmen olduğunu öne sürerek sosyal medyada bir paylaşım yapan Şenol Durmaz adlı bir hesap, "Rojin, 'Ooo hocam saçlarınız çıkmış' diyor. Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen" ifadelerini kullandı. Durmaz'a sert bir karşılık veren Seçkin, "Hocam, öğrencinizin boyu uzayacak ama sizin onu aşağılamanız kalıcı olacak" paylaşımında bulundu.

Twitter'da Senol_Durmaz34 isimli kullanıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda öğretmen olduğunu belirterek "Bugün, okulumuzun çok değerli öğrencilerinden Rojin: "Ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor." Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen. Sen o boyla benim kafamı nasıl gördün?" şeklinde esprili bir paylaşım yaptı.

Ece Seçkin, kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene sert çıktı

"ÖĞRENCİNİZİ AŞAĞILAMANIZ KALICI OLACAK"

O paylaşım sosyal medyada öğrenciyle alay edildiği gerekçesiyle tepki gördü. Tweette adı geçen Ece Seçkin de öğretmenin paylaşımını alıntılayarak şöyle dedi: "Hocam. Okulunuzun öğrencilerinden Rojin'in boyu hızla uzayacaktır. Ama sizin bir öğretmen olarak değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır. Bu arada saçlarınızın çıkmasına sevindim." Paylaşımların ve tepkinin ardından Senol_Durmaz34 isimli hesabın kapatıldığı görüldü.

Ece Seçkin, kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene sert çıktı
YORUMLAR
500
Adana'da yaylada mahsur kalan kişi Kara Kuvvetleri Komutanlığının helikopteriyle kurtarıldı Adana'da yaylada mahsur kalan kişi Kara Kuvvetleri Komutanlığının helikopteriyle kurtarıldı İbrahim Tatlıses, 'Hanımla boşandık' sözleriyle şaşırttı! Yeni bir evliliğe daha sıcak bakıyor İbrahim Tatlıses, 'Hanımla boşandık' sözleriyle şaşırttı! Yeni bir evliliğe daha sıcak bakıyor TBMM Başkanı Şentop, vefatının 10. yılında Neşet Ertaş'ı andı TBMM Başkanı Şentop, vefatının 10. yılında Neşet Ertaş'ı andı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene Ece Seçkin'den sert bir tepki geldi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement