Sevgilisiyle Yakalandı! Utangaç Tavırlar Sergilediler - Son Dakika

Sevgilisiyle Yakalandı! Utangaç Tavırlar Sergilediler

23.05.2022 22:51
Sevgilisiyle Yakalandı! Utangaç Tavırlar Sergilediler

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, adını sır gibi sakladığı yeni sevgilisi ile önceki akşam Bebek'te görüntülendi. İşte ayrıntılar...

Eda Taşpınar, geçtiğimiz haftakarda yeni aşkıyla iddialı fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak yeni ilişkisini duyurmuştu.

Hızını alamayan Eda Taşpınar, sevgilisiyle yatakta çekilmiş pozlarını da paylaşmıştı.

Eda Taşpınar, adını sır gibi sakladığı yeni sevgilisi ile önceki akşam Bebek'te görüntülendi. Dondurma yiyen sevgililer, gazetecilerin sorularını yine yanıtsız bıraktı.

Taşpınar'ın sevgilisi patlayan flaşlar karşısında yüzünü gizledi. Panama tatilinde dudak dudağa poz veren sevgililerin yüzünü gizlemesine ise bir anlam verilemedi.

EDA TAŞPINAR KİMDİR?

Eda Taşpınar 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Çocukluğu Moda Deniz Kulübü'nde geçmiştir. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami'ye yerleşmişlerdir. Boca Raton'da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye'ye gelmiş ve Robert Koleji'nde eğitimine devam etmiştir.

Ancak son senesinde ayrılmıştır. London College of Fashion'da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra'da Central School of St.Martins'de de moda eğitimi almıştır. Okul bitince bir sene daha Londra da kalıp sonrasında İstanbul'a geri dönmüştür. Eda Taşpınar'ın babası Teoman Taşpınar, Moda Deniz Kulübü'nün başkanıdır. Eda Taşpınar'ın İsveç asıllı annesi Suzan Yontundur. Adnan Taşpınar amcasıdır. Türkiye'nin ilk Türk heykelcisi ve Atatürk'ün heykeltıraşı Kenan Yontun, Eda Taşpınar'ın dedesidir.

Eda Taşpınar kendisinden yüksek moda zevki ve güzel fiziği ile söz ettirmektedir. Eda Taşpınar hem iş hayatı ile hem de özel hayatı ile kendisinden söz ettirmektedir.Eda Taşpınar, 2012 yılında kendi şirketi olan Yıldız Dükkanı'nı kurmuştur ve kendi adını taşıyan markası altında güneş yağları, atkuyruğu bitkisi şampuanı ve vücut şampuanı, doğal at kılı fırçası gibi kozmetik ürünleri Türkiye çapındaki kozmetik zincir ve eczanelerde piyasaya sürmüştür. Kendi ürünlerini üretip satan Eda Taşpınar ürünleri ile yankı uyandırmıştır. Eda Taşpınar ürünlerini yurtdışında da takipçileri ile buluşturmuştur.

Eda Taşpınar şirketinin vizyonunu "kadınları mutlu etmek" olarak belirlemiştir. Türkiye'de önde gelen markalarına özel aksesuar ve giyim koleksiyonları hazırlamıştır ve hazırlamayı sürdürmektedir. Tasarımcı olarak ürünlerini paylaşmaya devam etmektedir. Eda Taşpınar, televizyon kariyerine CNN Türk'te yayınlanan Trendikon programı ile başlamıştır. Eda Taşpınar aynı zamanda Acun Ilıcalının düzenlemiş olduğu Yok Böyle dans adlı dans programına da katılmıştır.

YORUMLAR
500
Uluslararası Anadolu Kartalı-2022 Eğitimi basın günü yapıldı Uluslararası Anadolu Kartalı-2022 Eğitimi basın günü yapıldı Kırkpınar'ın favorilerinden başpehlivan İsmail Koç, hazırlıklarını tamamladı Kırkpınar'ın favorilerinden başpehlivan İsmail Koç, hazırlıklarını tamamladı İstanbul'da İsraillilere yönelik eylem hazırlığında bulunan 7 şüpheli adliyeye sevk edildi İstanbul'da İsraillilere yönelik eylem hazırlığında bulunan 7 şüpheli adliyeye sevk edildi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Sevgilisiyle Yakalandı! Utangaç Tavırlar Sergilediler - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement