Tuba Ünsal, Evli Çiftin Arasını Bozan Kıvılcım Ural'ın Reklamını Yaptı - Son Dakika

Tuba Ünsal, Evli Çiftin Arasını Bozan Kıvılcım Ural'ın Reklamını Yaptı

03.12.2015 08:58

Kaan Tangöze ve 5 yıllık eşi Seçkin Piriler'in arasını bozan kadın olan Kıvılcım Ural'ın sosyal medyadan reklamını yapan Tuba Ünsal, takipçilerinin tepkisini çekti.

Magazin gündemi Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural arasındaki ilişkiyi ve aldatılan kadın Seçkin Piriler'i konuşurken Tuba Ünsal yaptığı paylaşımla bir anda dikkatleri üzerine çekti. Kıvılcım Ural'ın bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Tuba Ünsal, paylaştığı fotoğrafın yanına "Yeni bir Patti Smith'imiz var… Kıvılcım Ural" notunu düştü.

PAYLAŞIMDAN SONRA TOPA TUTTULAR

İşte ne olduysa ondan sonra oldu. Bazı takipçileri tarafından zamanlama açısından manidar bulunan paylaşım yüzünden Tuba Ünsal adeta topa tutuldu. Kadının kadına yaptığı kötülüklerden dem vuran da oldu. Sizin de çocuklarınız var ya sizin de başınıza böyle bir şey gelseydi diye soran da oldu. Çok sayıdaki tepkiler arasında Tuba Ünsal'ı oldukça rahatsız edenler olmuş olsa gerek başarılı isim bir süre sonra bunlara cevaben bir paylaşım yaptı. Aşırı tepkiler veren takipçilerini hedef alan bu paylaşımıyla Tuba Ünsal enerjinizi tatlı şeylere harcayın önerisinde bulundu.

Tuba Ünsal, Evli Çiftin Arasını Bozan Kıvılcım Ural'ın Reklamını Yaptı

İşte o paylaşım:

"Bak bazen sana baya gülüyorum…Çok ciddisin, her şeyi ebene sövülmüş gibi algılıyorsun, kavgacısın bi de.. Hep açık arama, takibi bırakıyorum halleri…Bana ne ya bırakırsan bırak çok dert değil de ben sana üzülüyorum…Yapma tatlı takipçi yazık sana…Enerjini daha tatlı şeylere harca."

Tuba Ünsal, Evli Çiftin Arasını Bozan Kıvılcım Ural'ın Reklamını Yaptı

YORUMLAR (5)
  • 3 nokta: Kendisi de evliyken aynı şeyi evrim Sümer e yamadı mı? Mirgün cabas la nasıl evlendi söylesin bakalım Cevap Yaz 126 0 Yayından Kaldır
  • DOMATES BİBER PATLICAN ile OLMAZ BU İŞLER: Araplar ve bir kaç ülke,sebze ve meyveyi Türkiyeden alarak,bize destek olacaklarını söylüyorlar,dalga geçercesine.Bizim milletde,,helal olsun yaaa,, diye gururlaniyorlar.Siz ne sebsezi,ne meyvesinden bahsediyorsunuz?Nato bile Türkiye,ye baskı yapmaya başlıyor.Hepsi anlaşarak(Rusya dahil) Türkiye yi oyuna getirip bölme planlarında.Bıraksınlar sebzeyi meyveyide,bize askeri destek versinler,eğer gerçek dost iseler.Öncelikle Araplar ve diğer müslüman ülkeler.Çaylar benden! Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Boşanma aşamasındaki Caner Karaloğlu ile aşk yaşayan Tuba Ünsal, 'Yuva yıkan kadın oldun mu?' sorusunu duyunca ağladı: Kimsenin evliliğini yıkmadım Boşanma aşamasındaki Caner Karaloğlu ile aşk yaşayan Tuba Ünsal, 'Yuva yıkan kadın oldun mu?' sorusunu duyunca ağladı: Kimsenin evliliğini yıkmadım Tuba Ünsal'dan Erkan Özerman Eleştirisi! Tuba Ünsal'dan Erkan Özerman Eleştirisi!

Son Dakika Magazin Tuba Ünsal, Evli Çiftin Arasını Bozan Kıvılcım Ural'ın Reklamını Yaptı - Son Dakika


Advertisement