Tuğba Ekinci dansıyla olay oldu: Cesur giysisi dikkat çekti - Son Dakika

Tuğba Ekinci dansıyla olay oldu: Cesur giysisi dikkat çekti

24.05.2022 12:02

Tuğba Ekinci sahnede cesur tarzıyla dikkat çekti. Fiziğiyle yıllara meydan okuyan 44 yaşındaki şarkı oldukça cüretkar bir dans gösterisine de imza attı.

Yıllar önce çıkardığı O Şimdi Asker şarkısıyla müzik piyasasına adını yazdıran Tuğba Ekinci, çeşitli mekanlarda sahne almaya devam ediyor. Önceki akşam bir mekanda sevenleriyle buluşan şarkıcı, siyah mayolu bir kıyafet tercih etti.

KIVRAK DANSIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya hesabından sık sık gündemdeki konularla ilgili paylaşımlar yapan 44 yaşındaki ünlü isim, son olarak mayolu kıyafetiyle sahnede yaptığı cüretkar dans videosunu yayınladı. Fiziğiyle genç kızlarla meydan okuyan Tuğba Ekinci, kıvraklığı ve cesaretiyle de adından söz ettirdi.

Sahneye mayoyla çıkan 44 yaşındaki Tuğba Ekinci, kıvrak dansıyla dikkat çekti
Sahneye mayoyla çıkan 44 yaşındaki Tuğba Ekinci, kıvrak dansıyla dikkat çekti
YORUMLAR (1)
500
Son dakika haberleri | 13 yaşındaki Türk piyanist, Avusturya'nın iki önemli müzik okulunu kazandı Son dakika haberleri | 13 yaşındaki Türk piyanist, Avusturya'nın iki önemli müzik okulunu kazandı Kasapoğlu: 'Dijital dünya, pek çok yeniliği getirmekle birlikte, maalesef tüm dünyada bir dil erozyonuna sebep oldu' Kasapoğlu: 'Dijital dünya, pek çok yeniliği getirmekle birlikte, maalesef tüm dünyada bir dil erozyonuna sebep oldu' Böyle olur Tekirdağ'da lavanta günleri Böyle olur Tekirdağ'da lavanta günleri

Son Dakika Magazin Tuğba Ekinci dansıyla olay oldu: Cesur giysisi dikkat çekti - Son Dakika


Advertisement