Oyuncu çift Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç, 1 yıllık ilişkilerini sonlandırdı - Son Dakika

Oyuncu çift Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç, 1 yıllık ilişkilerini sonlandırdı

20.09.2022 17:32

Arabada çektikleri eğlenceli videolarla sosyal medyada geniş hayran kitlesine ulaşan oyuncu çift Melisa Aslı Pamuk ile Mustafa Mert Koç, bir yıllık ilişkilerini bitirdi. Koç'u Instagram hesabından takipten bırakan Pamuk, birlikte olan fotoğraflarını da sildi.

Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk, bir yılı aşkın süredir meslektaşı Mustafa Mert Koç ile aşk yaşıyordu. İkili ortak bir arkadaşları vasıtasıyla Bodrum'da tanışmıştı. Gözlerden uzak yaşadıkları ilişkileriyle zaman zaman gündeme gelen çiftten kötü haber geldi.

TAKİBİ BIRAKTI, FOTOĞRAFLARI SİLDİ

31 yaşındaki güzel oyuncu, 4,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram'da sevgilisi Mustafa Mert Koç'u takipten çıktı ve birlikte oldukları fotoğrafları sildi. Mustafa Mert Koç, Melisa Aslı Pamuk'u takip etmeyi sürdürüyor ve birlikte olan fotoğraflarını da yayından kaldırmadı.

Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç çifti bir yıllık ilişkilerini bitirdi

"DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ" DEMİŞTİ

Mustafa Mert Koç, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi hakkında, "Bence Melisa dünyanın en güzel şeyi, o kadar tatlı yani" demişti. Ayrılık iddiası sonrası gözler Pamuk ve Koç'a çevrildi.

Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç çifti bir yıllık ilişkilerini bitirdi
Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç çifti bir yıllık ilişkilerini bitirdi
Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç çifti bir yıllık ilişkilerini bitirdi
YORUMLAR
500
ÜNLÜ YÜZLERİN SESLERİ - Oya Küçümen, 1980'li yıllardan bugüne sanat yolcuğunu anlattı Açıklaması ÜNLÜ YÜZLERİN SESLERİ - Oya Küçümen, 1980'li yıllardan bugüne sanat yolcuğunu anlattı Açıklaması Dikkat Köpek Var... 'HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ'NDE SETE ÇIKTI! Dikkat Köpek Var... 'HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ'NDE SETE ÇIKTI!
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Oyuncu çift Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç, 1 yıllık ilişkilerini sonlandırdı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement