Ünlü oyuncu Merve Boluğur göğüs dekoltesini kalp emojisiyle kapattı - Son Dakika

Ünlü oyuncu Merve Boluğur göğüs dekoltesini kalp emojisiyle kapattı

01.07.2021 21:07

Ünlü oyuncu Merve Boluğur'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, göğüs dekoltesini kalp emojisiyle kapatması gözlerden kaçmadı.

Uzun süredir herhangi bir projede rol almamasına rağmen zaman zaman yaptığı çıkışlarla gündem olan ünlü oyuncu Merve Boluğur, son olarak dikkat çeken bir olayla gündeme geldi.

ALBÜM ÇIKARMAYA HAZIRLANIYOR

Albüm çıkarmak için çalışmalarını sürdüren ve eleştirilere maruz kalan oyuncu Merve Boluğur yeni imajıyla çektirdiği fotoğrafları "Tatile giriş saçım" notuyla paylaşmıştı.

YİNE GÜNDEM OLMAYI BAŞARDI

Tatil hazırlıklarını tamamlayan Merve Boluğur ilginç bikini tercihi ve paylaşımına yaptığı emojiyle yine gündem olmayı başardı.

Merve Boluğur çoğu ünlü gibi tatile çıktı ve ilginç pozlar paylaşmaya başladı. Ünlü oyuncu son olarak siyah bikinisiyle bir selfie çekti ve göğüs ucuna da kalp emojisi koydu.

Ünlü oyuncunun takipçileri bu harekete bir anlam veremedi ve bu tarz şeyleri dikkat çekmek için yaptığı yorumları yağdı.

İşte Merve Boluğur'un o pozu:

Ünlü oyuncu Merve Boluğur göğüs dekoltesini kalp emojisiyle kapattı
Ünlü oyuncu Merve Boluğur göğüs dekoltesini kalp emojisiyle kapattı
Ünlü oyuncu Merve Boluğur göğüs dekoltesini kalp emojisiyle kapattı
Ünlü oyuncu Merve Boluğur göğüs dekoltesini kalp emojisiyle kapattı

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu Merve Boluğur göğüs dekoltesini kalp emojisiyle kapattı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Ümit Özat'tan olay yaratacak sözler! Daha önce Ali Koç'a kimse bu kadar sert yüklenmedi 23:33 Ümit Özat'tan olay yaratacak sözler! Daha önce Ali Koç'a kimse bu kadar sert yüklenmedi Ne çip krizi ne dolar kuru! İkinci el otomobil piyasasını 23:04 Ne çip krizi ne dolar kuru! İkinci el otomobil piyasasını "ayaklı galericiler" yükseltiyor Dışişleri Bakanlığı, Hollanda Büyükelçisi'nin sınır dışı edildiği iddialarını yalanladı 22:31 Dışişleri Bakanlığı, Hollanda Büyükelçisi'nin sınır dışı edildiği iddialarını yalanladı
Herkesin gözü önünde yeni atanan valiye 20:34 Herkesin gözü önünde yeni atanan valiye "Türkçe konuş" tokadı! Ses tüm salonda yankılandı İki doz Sinovac aşısı olanlar için 3. dozu bekleme süresi yeniden düşürüldü 19:19 İki doz Sinovac aşısı olanlar için 3. dozu bekleme süresi yeniden düşürüldü Arka Sokaklar dizisinde maaş alamayan oyuncular sete çıkmama kararı aldı 17:42 Arka Sokaklar dizisinde maaş alamayan oyuncular sete çıkmama kararı aldı
Cenaze töreninde ortaya çıktı! Ünlü oyuncu Kemal Kuruçay sağlığını ihmal etmiş 17:22 Cenaze töreninde ortaya çıktı! Ünlü oyuncu Kemal Kuruçay sağlığını ihmal etmiş 2027 yılından geldiğini ve insanlığın yok olduğunu söyledi 17:12 2027 yılından geldiğini ve insanlığın yok olduğunu söyledi
Advertisement