Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Ünlüler Yeni Yıla Böyle Girdi - Son Dakika

Ünlüler Yeni Yıla Böyle Girdi

Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin evlerinde parti verdi. 30 ünlü ismin katıldığı partinin eğlencesi tombalaydı.

Ünlüler Yeni Yıla Böyle Girdi
02.01.2012 - 18:03,

Yılbaşı gecesi Yılmaz Erdoğan'ın Levent'teki villası ünlüler evi gibiydi. Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin yakın dostlarına evlerinde parti verdi. Milliyet'in haberine göre; partiye aralarında Beren Saat, Burak Kut, Yalın, Farah Zeynep Abdullah, modacı Özgür Masur ve Masur'un asistanı Serhat Kazancı'nın da bulunduğu çiftin 30 yakın arkadaşı katıldı.

"Adını Feriha Koydum" dizisinin yıldızı Hazal Kaya'nın ise partiye son anda katılmaktan vazgeçtiği öğrenildi. Beren Saat'in, yılbaşını geçen yaz Belçim Bilgin ile yaptığı Paris seyahati sırasında tanıştığı Fransız sevgilisi Cesar'ın yanında geçirmeyi planladığı ancak "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin çekimleri yetiştirilemeyince planını değiştirdiği belirtildi. İstanbul'da kalınca yılbaşını yakın dostu Belçim Bilgin'in evinde geçiren Saat, gece boyunca oldukça neşeliydi.

Transparan şıklığı

Partiye puantiyeli transparan kıyafetiyle katılan Saat, sık sık Belçim Bilgin, "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin Aylin'i Farah Zeynep Abdullah, modacısı Özgür Masur ve onun asistanı Serkan Kazancı ile fotoğraf çektirdi. Erdoğanların evindeki partinin ilk dakikaları yılbaşının geleneksel oyunu olan tombalayla başladı. Yılmaz Erdoğan da oyuna katıldı ve tombala numarası çekerken arkadaşları tarafından görüntülendi. Partinin sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü öğrenildi. Ara vermeden dizi çekimlerine katılan Beren Saat, önümüzdeki günlerde Roma'da birkaç gün tatil yapacak.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Ünlüler Yeni Yıla Böyle Girdi - Son Dakika


Advertisement