Yeşim Salkım'ın babası koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Yeşim Salkım'ın babası koronavirüse yakalandı

28.08.2021 15:03

Sosyal paylaşımları ile aşı karşıtı olduğu bilinen Yeşim Salkım'ın babası koronavirüse yakalandı. Salkım, 3 doz aşısını olan ve şimdi hastanede koronavirüs tedavisi gören babası için sevenlerinden dua istedi.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda koronavirüse karşı geliştirilen aşılara karşı olduğunu söyleyen şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım'ın babası geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı.

"AŞILI BABAM KORONAYI HAFİF GEÇİRMİYOR"

Birkaç gün önce Twitter hesabından yaptığı paylaşımda babasının koronaya yakalandığını duyuran Yeşim Salkım, "Babamız kovid ve aşılı. 15 gündür geçmedi dua edin olur mu" dedi.

Yeşim Salkım, koronavirüse yakalanan babası için dua istedi

Bunun üzerine ailesinin aşılı olduğu için koronayı hafif atlattığını söyleyen takipçisine cevap veren Salkım, "Beyefendi benim babam 2 Biontech olan ve kovid olup evde babama bulaştıran yardımcısından oldu aşı falan hak getire yoğun bakıma aldılar ne hafifi" diyerek tepki gösterdi.

Yeşim Salkım, koronavirüse yakalanan babası için dua istedi

"BABAM ESKİ TOPRAK YENECEK"

Twitter hesabından babasının sağlık durumu hakkında bilgi veren oyuncu, "Ciğerlerde tutulum var maalesef ama benim babam eski toprak yenecek biliyorum" ifadelerini kullandı.

Yeşim Salkım, koronavirüse yakalanan babası için dua istedi
YORUMLAR (1)
  • Necati Kaya: Cahil kadın. Aşı olan koronoviruse yakalanamiyor diye birşey yok. Ölüm oranını ve yogunbakima yarışı azaltıyor. Belki aşı olmasaydı çoktan gitmişti. Neyse geçmiş olsun. Ancak cehaletinle ortaya fitne sokma. Cevap Yaz 33 22 Yayından Kaldır
500
Twitter, Uzun Biçimli İçerik İçin 'Notlar' Özelliğini Test Ediyor Twitter, Uzun Biçimli İçerik İçin 'Notlar' Özelliğini Test Ediyor TFF'de yeni başkan Mehmet Büyükekşi ve yönetiminden 'sosyal medya' atağı TFF'de yeni başkan Mehmet Büyükekşi ve yönetiminden 'sosyal medya' atağı

Son Dakika Magazin Yeşim Salkım'ın babası koronavirüse yakalandı - Son Dakika


Advertisement