Son dakika Muammer Keskin haberleri, Muammer Keskin son dakika, son dakika Muammer Keskin

Son Dakika Muammer Keskin Haberleri

 • Battal İlgezdi'den sonra Muammer Keskin de itiraf etti: Aday gösterilmeyeceğimi İmamoğlu tebliğ etti
  01 Şub Battal İlgezdi'den sonra Muammer Keskin de itiraf etti: Aday gösterilmeyeceğimi İmamoğlu tebliğ etti

  Yerel seçimlerde CHP'den yeniden aday gösterilmeyen Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, adaylık sürecine ilişkin tepki gösterdi. Keskin yaptığı açıklamada, ''Aday gösterilmeyeceğim İmamoğlu tarafından PM'den önce tebliğ edildi.'' dedi. Yerel seçim için yeniden aday gösterilmeyen bir başka isim olan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi de geçtiğimiz günlerde açıklama yaparak, İBB Başkanı İmamoğlu'nun kendisini makamına çağırdığını ve ''Yol yürümeyeceğini'' söylediğini belirtmişti.

 • Fatma Girik için anma töreni düzenlendi
  24 Oca Fatma Girik için anma töreni düzenlendi

  Şişli Belediyesi, vefatının 2'nci yılında Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Fatma Girik için anma töreni düzenledi. Belediye Başkanı Muammer Keskin, 'Fatma Girik kadar toplumcu belediyeciliği öne çıkaran, kaprisi olmayan, insanlara eşit değer veren bir belediye başkanı Şişli'den geldi geçti. Onun bıraktığı toplumcu belediyecilik açısından çok önemli eserler var. Biz de onun bıraktığı yerden o bayrağı biraz daha yükseklere taşımaya çalışıyoruz' dedi.

 • Şişli Belediyesi, Gülbahar Mahalle Evi'ni hizmete açtı
  04 Oca Şişli Belediyesi, Gülbahar Mahalle Evi'ni hizmete açtı

  Şişli Belediyesi, 10'uncu mahalle evi olan Gülbahar Mahalle Evi'ni hizmete açtı. Çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin keyifli zaman geçirmeleri için tasarlanan Gülbahar Mahalle Evi, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde Şişlililere hizmet verecek. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Şişli'nin her mahallesinin bir mahalle evine sahip olmasını istediğini belirtti ve Gülbahar Mahalle Evi'nin toplumsal dayanışmanın, mahalle kültürünün canlanması ve hizmetlere daha kolay erişim sağlaması için önemli bir rol oynayacağını vurguladı.

 • Şişli Belediyesi Gülbahar Mahalle Evi'ni Hizmete Açtı
  04 Oca Şişli Belediyesi Gülbahar Mahalle Evi'ni Hizmete Açtı

  Şişli Belediyesi, Gülbahar Mahalle Evi'ni hizmete açarak çocuklar, gençler ve yetişkinler için keyifli zaman geçirebilecekleri bir mekan sunuyor. Gülbahar Mahalle Evi, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde Şişlililere hizmet verecek. Mahalle evinde çocuklar için oyun odası, yetişkinler için iş-uğraş atölyeleri, sanatsal faaliyetler, mesleki atölyeler, el sanatları ve dil öğrenim kursları gibi çeşitli çalışmalar yapılacak.

 • Muammer Keskin, Şişli Belediye Başkanlığına yeniden aday adayı
  28 Kas Muammer Keskin, Şişli Belediye Başkanlığına yeniden aday adayı

  Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, 2024 yerel seçimlerinde Şişli Belediye Başkanlığına yeniden aday adayı olduğunu açıkladı. Keskin, adaylık başvurusunu CHP Şişli İlçe Başkanlığına yaparken, halkçılık, eşitlik ve adalet ilkelerini vurguladı.

 • Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli'ye geri kazandırma mücadelesini sürdürüyor
  20 Kas Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli'ye geri kazandırma mücadelesini sürdürüyor

  Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli'nin mallarını geri kazandırma mücadelesine devam ettiklerini belirtti. Değeri 500 milyon doların üzerinde olan taşınmazların belediyeye devrine ilişkin mahkeme kararlarına rağmen Şişli Meslek Yüksekokulu'nun yargı kararlarına uymadığını ve gayrimenkulleri iade etmediğini söyleyen Keskin, yargı sürecinin ağır ilerlemesinin Şişli halkının zararına olduğunu ifade etti. Keskin, belediyenin geri kazandırdığı taşınmazları da açıkladı.

 • Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, taşınmazların iadesi için sulh görüşmeleri yapmak üzere yetki aldı
  31 Eki Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, taşınmazların iadesi için sulh görüşmeleri yapmak üzere yetki aldı

  Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli Meslek Yüksek Okulu'na devredilen taşınmazların belediyeye iadesi için sulh görüşmeleri yapmak üzere yetki aldı. Keskin, yapılan toplantıda taşınmazların geri alınması sürecini hızlandırmak amacıyla meclisi olağanüstü topladıklarını belirtti. Keskin, hakkında çıkan asılsız haberleri yalanladı ve davalı tarafın sulh görüşmesi talebinde bulunduğunu açıkladı. Hukuk komisyonu da sulh görüşmeleri yapmak üzere Keskin'e yetki verilmesinin uygun olduğunu duyurdu.

 • Şişli'de Cumhuriyet'in 100. yılı coşkuyla kutlandı
  29 Eki Şişli'de Cumhuriyet'in 100. yılı coşkuyla kutlandı

  Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in ev sahipliğinde düzenlenen yürüyüşe binlerce İstanbullu eşlik etti. 29 Ekim coşkusu, Maçka Demokrasi Parkı'nda Melike Şahin konseriyle devam etti. Şişli Belediyesi Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı. Binlerce vatandaş, Halaskargazi'deki Şişli Atatürk Evi Müzesi önünde kortej oluşturarak bayraklarıyla Maçka Demokrasi Parkı'na yürüdü. Maçka Parkı'nda ise Melike Şahin konseri ile birlikte kutlamalar devam etti. Cumhuriyet'in 100. yılının coşkuyla kutladıklarını belirten Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, 'Bugün gerçekten çok önemli. Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutluyoruz. Biz zaten haftalardır, aylardır bu ana hazırlanıyorduk. Dolayısıyla vatandaşımızın coşkusu, toplumun cumhuriyete sahip çıkması hepimizi duygulandırdı. Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın Atatürk. 7'den 70'e herkes cumhuriyete sahip çıktı. Bu da Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli bir figür. Umuyorum ki, hepimiz bu güzel ülkede sağlıklı, sorunsuz, savaşsız, barış ortamında yaşarız. Bunu da cumhuriyete borçluyuz' dedi.

 • Şişli'de 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu
  31 Ağu Şişli'de 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu

  Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in ev sahipliğinde düzenlenen fener alayına binlerce İstanbullu katıldı. 30 Ağustos kutlamaları, Maçka Demokrasi Parkı'nda binlerce müzikseverin eşlik ettiği Oğuzhan Koç konseriyle şenliğe dönüştü.

 • Şişli'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu
  28 Ağu Şişli'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu

  Şişli Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in ev sahipliğinde düzenlenecek fener alayının ardından 30 Ağustos coşkusu, Maçka Demokrasi Parkı'nda Oğuzhan Koç konseriyle devam edecek.

 • Muammer Keskin Kimdir? Muammer Keskin Kaç Yaşında, Nereli? Muammer Keskin Biyografisi!
  21 Tem Muammer Keskin Kimdir? Muammer Keskin Kaç Yaşında, Nereli? Muammer Keskin Biyografisi!

  İstanbul Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Fox Tv Çalar Saat programına konuk oldu. Muammer Keskin, 1954 doğumlu olup Cumhuriyet Halk Partisi üyesidir. Atatürk Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler Bölümü mezunu olan Keskin, uzun yıllar İstanbul Belediyesi'nde görev yapmıştır. Ayrıca Mali Müşavirler Birliği Derneği kuruluşunda etkin rol almış ve çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2019 yılından bu yana Şişli belediye başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 • İstanbul Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin Ardahan'da CHP adaylarına destek verdi
  05 May İstanbul Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin Ardahan'da CHP adaylarına destek verdi

  İstanbul Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, seçimler öncesinde CHP adaylarına destek olmak için memleketi Ardahan'a geldi. Keskin, "Ardahan'daki tüm hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 14 Mayıs'ın da baharın müjdecisi olacağını, 15 Mayıs'ta Türkiye güzel bir güne uyanacağını, güneşli bir güne uyanacağı dileğimle" dedi.

 • Van'da şehit eşine Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi
  27 Nis Van'da şehit eşine Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi

  Van'da şehit Jandarma Uzman Çavuş Muammer Keskin'in eşine Devlet Övünç Madalyası ve Beratı törenle takdim edildi.

 • Cumhuriyetin 99'uncu Yılı Şişli'de Coşkuyla Kutlandı
  30 Eki Cumhuriyetin 99'uncu Yılı Şişli'de Coşkuyla Kutlandı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin 99’uncu kuruluş yıldönümü, Şişli’de büyük bir coşkuyla kutlandı. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in ev sahipliğinde düzenlenen fener alayına binlerce İstanbullu eşlik etti. Maçka Demokrasi Parkı’nda Yaşar konseriyle İstanbullular bayramın coşkusunu yaşadı.

 • Şişli, Cumhuriyet Coşkusuna Hazır
  22 Eki Şişli, Cumhuriyet Coşkusuna Hazır

  Şişli, Cumhuriyetin 99’uncu yaşını büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. İlçede 29 Ekim heyecanı, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in ev sahipliğinde düzenlenecek fener alayının ardından Maçka Demokrasi Parkı’nda Yaşar konseriyle devam edecek.

 • Büyük Zaferin 100'üncü Yılı Şişli'de Coşkuyla Kutlandı
  31 Ağu Büyük Zaferin 100'üncü Yılı Şişli'de Coşkuyla Kutlandı

  30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümü, Şişli’de büyük bir coşkuyla kutlandı. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in ev sahipliğinde düzenlenen fener alayına binlerce İstanbullu eşlik etti. 30 Ağustos coşkusu, Maçka Demokrasi Parkı’nda Bengü konseriyle doruğa çıktı.

 • Şişli'nin Tarih ve Kültür Mirası Kayıt Altına Alınıyor
  26 May Şişli'nin Tarih ve Kültür Mirası Kayıt Altına Alınıyor

  Şişli Belediyesi “Şişli Kültür Envanteri” projesi kapsamında hazırladığı “Şişli Gezi Rehberi” çalışmasının tanıtımını gerçekleştirdi. Dijital portal, gezi kitabı ve haritadan oluşan “Şişli Gezi Rehberi” projesi, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in ev sahipliğinde ilçenin tarihi yapılarından olan Mongeri Evi’nde tanıtıldı.

 • Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik, son yolculuğuna uğurlanıyor
  27 Oca Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik, son yolculuğuna uğurlanıyor

  Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden unutulmaz Yeşilçam oyuncusu Fatma Girik için cenaze namazı kılındı.

 • Fatma Girik hayatını kaybetti (3)
  24 Oca Fatma Girik hayatını kaybetti (3)

  MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde yaşayan ve yaklaşık altı ay önce tedavi için İstanbul'a gelen Türk sinemasının ünlü yıldızı Fatma Girik bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü özel hastanede Covid-19'a bağlı viral pnömoni (zatürre) tedavisi görmekteyken gelişen çoklu organ yetmezliği sonucu...

 • OĞULLARIYLA AYNI ANDA NİKAHI KIYILAN ÇİFTİN TORUNLARI DA TÖRENE KATILDI
  23 Ara OĞULLARIYLA AYNI ANDA NİKAHI KIYILAN ÇİFTİN TORUNLARI DA TÖRENE KATILDI

  ŞİŞLİ'de düzenlenen toplu nikah töreninde evlenen Nazmi Çavdar, annesinden 8 yıl önce ayrılan ve tekrar barışan babası Ayhan Çavdar ile birlikte aynı anda resmi nikah kıydılar.

 • Toplu nikah töreninde babasıyla aynı gün 'evet' dedi
  23 Ara Toplu nikah töreninde babasıyla aynı gün "evet" dedi

  Şişli'de düzenlenen toplu nikah töreninde baba oğul birlikte eşlerine aynı dakikada "evet" diyerek resmi nikah kıydılar.

 • Şişli Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi'ni hizmete açtı
  29 Tem Şişli Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi'ni hizmete açtı

  Şişli Belediyesi tarafından Engelli Koordinasyon Merkezi hizmete açıldı.

 • Vermek istediği mesajı bu kez kimse anlamadı! Sarıgül'den yeni video
  13 May Vermek istediği mesajı bu kez kimse anlamadı! Sarıgül'den yeni video

  Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bir süredir Tik- Tok hesabından yayınladığı videolarla sosyal medyada gündem olurken; Sarıgül'ün son olarak yayınladığı videoda verdiği mesaj ise takipçileri tarafından tam anlaşılamadı.

 • İstanbul'da 'Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir' etkinliği düzenlendi
  30 Mar İstanbul'da "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" etkinliği düzenlendi

  İçişleri Bakanlığının "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" uygulaması kapsamında İstanbul'daki birçok noktada şerit boyama etkinliği gerçekleştirildi.

 • Çalıştıracak personel bulamadı, kızları mesai arkadaşı oldu
  16 Oca Çalıştıracak personel bulamadı, kızları mesai arkadaşı oldu

  Çalıştıracak personel bulamadı, kızları mesai arkadaşı oldu -Sivas'ın Altınyayla ilçesinde babalarına ait lokantada çalışan üniversite öğrencisi Mevlüde Keskin ve lise öğrencisi Gülden Keskin kardeşler, marifetleriyle 40 yıllık ustalara taş çıkartıyorlar.

 • Son dakika haberleri: Şişli Belediye Başkan Yardımcısının gözaltına alınması
  26 Kas Son dakika haberleri: Şişli Belediye Başkan Yardımcısının gözaltına alınması

  Son dakika haberleri... Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, İstanbul'da terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyonda Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un gözaltına alınmasına ilişkin süreci yakından takip ettiğini bildirdi.

 • CHP'li Şişli Belediyesi ilçedeki mekanların 23'ten sonra dışarıdaki masalara alkollü içecek servisini yasakladı
  16 Eyl CHP'li Şişli Belediyesi ilçedeki mekanların 23'ten sonra dışarıdaki masalara alkollü içecek servisini yasakladı

  Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ilçede aldıkları kararı "Sokakta, caddede masası olan restoranlar, dışarıya alkollü içki servisini saat 23.00'te kesecek" sözleriyle duyurdu. Keskin "CHP'li başkan içkiyi yasaklıyor" eleştirilerine de cevap verdi.

 • Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Muammer Keskin'in cenazesi toprağa verildi
  07 Şub Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Muammer Keskin'in cenazesi toprağa verildi

  Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Muammer Keskin'in (25) cenazesi, memleketi Aydın'ın Çine ilçesinde defnedildi.

 • Aydınlı şehit uzman çavuşu son yolculuğuna binlerce hemşehrisi uğurladı
  07 Şub Aydınlı şehit uzman çavuşu son yolculuğuna binlerce hemşehrisi uğurladı

  Van'da 41 kişinin hayatını kaybettiği çığ afetinde şehit düşen Aydınlı Uzman Çavuş Muammer Keskin, son yolculuğuna binlerce hemşehrisi tarafından uğurlandı.

 • Şehit Uzman Çavuşu son yolculuğuna binlerce hemşehrisi uğurladı
  07 Şub Şehit Uzman Çavuşu son yolculuğuna binlerce hemşehrisi uğurladı

  Van'da 41 kişinin hayatını kaybettiği çığ afetinde şehit düşen Aydınlı Uzman Çavuş Muammer Keskin, son yolculuğuna binlerce hemşerisi tarafından uğurlandı.

 • Aydınlı şehit Uzman Çavuşu son yolculuğuna binlerce hemşehrisi uğurladı
  07 Şub Aydınlı şehit Uzman Çavuşu son yolculuğuna binlerce hemşehrisi uğurladı

  Van'da 41 kişinin hayatını kaybettiği çığ afetinde şehit düşen Aydınlı Uzman Çavuş Muammer Keskin, son yolculuğuna binlerce hemşerisi tarafından uğurlandı.

 • Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan askerin cenazesi getirildi
  06 Şub Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan askerin cenazesi getirildi

  Van'ın Bahçesaray ilçesindeki arama kurtarma çalışmalarında çığ altında kalarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Muammer Keskin'in cenazesi, askeri uçakla Muğla'ya getirildi.

 • Şehitten geriye 3 aylık kızıyla vedalaştığı görüntüler kaldı
  06 Şub Şehitten geriye 3 aylık kızıyla vedalaştığı görüntüler kaldı

  Van'da yaşanan çığ felaketinde şehit düşen Aydınlı Uzman Çavuş Muammer Keskin'den geriye, 3 aylık kızıyla işe gitmeden önde vedalaştığı duygusal görüntüler kaldı.

 • Çığda şehit olan uzman çavuşun 3 aylık kızıyla vedalaştığı görüntüler yürek dağladı
  06 Şub Çığda şehit olan uzman çavuşun 3 aylık kızıyla vedalaştığı görüntüler yürek dağladı

  Van'da meydana gelen çığ felaketinde şehit düşen Aydınlı Uzman Çavuş Muammer Keskin'in kızıyla vedalaştığı görüntüler yürek dağladı. Görüntülerde şehidin kızına "İşe gitmem lazım babam. İşe gitmezsem nasıl ekmek yiyeceğiz o zaman" dediği duyuluyor.

 • Aydınlı şehit Uzman Çavuş Muammer Keskin baba ocağına uğurlandı
  06 Şub Aydınlı şehit Uzman Çavuş Muammer Keskin baba ocağına uğurlandı

  Van'da yaşanan çığ felaketinde şehit düşen Aydınlı Uzman Çavuş Muammer Keskin, düzenlenen askeri törenin ardından son yolculuğuna uğurlanacağı Çine'ye uğurlandı.

 • Şişli'de '3 Aralık engelliler günü'
  03 Ara Şişli'de "3 Aralık engelliler günü"

  Şişli Belediyesi, Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi'nde "3 Aralık Engelliler Günü" etkinliği düzenledi.

 • İDEALİST İç Mimarlar Derneği Kuruluşunu Duyurdu
  14 Kas İDEALİST İç Mimarlar Derneği Kuruluşunu Duyurdu

  Vizyonunu 'Türk iç mimarlık sektörünü temsil eden ve yönlendiren, dünyada iç mimarlık sektörüne ilham veren, yenilikçi, sektörel bir odak' olarak belirleyen İDEALİST İç Mimarlık Derneği, kuruluşunu 'Addresistanbul'da düzenlenen etkinlikte duyurdu.

 • Şişli bir binanın balkonu çöktü
  27 Eyl Şişli bir binanın balkonu çöktü

  ŞİŞLİ'de 5 katlı binanın 4'üncü katındaki dairenin balkonu bir alt katta bulunan dairenin balkonunun üzerine çöktü.

 • DSP'li Aday Mustafa Sarıgül Şişli'de Hüsrana Uğradı
  31 Mar DSP'li Aday Mustafa Sarıgül Şişli'de Hüsrana Uğradı

  DSP Şişli Adayı Mustafa Sarıgül, açılan yüzde 94,05 oranındaki sandıkta hüsrana uğradı. Sarıgül Şişli'de yüzde 29,27 oranında oy alırken CHP'li Aday Muammer Keskin yüzde 47,85 oy aldı.

 • Sarıgül Şişli'de Üçüncü Sırada'
  25 Mar Sarıgül Şişli'de Üçüncü Sırada"

  Şişli'de CHP ve DSP yarışı sürüyor.

 • CHP'nin Şişli Adayı Muammer Keskin, HDP Şişli İlçe Başkanı'nın 'Kürdistan' Sözlerine Tepki Göstermedi
  25 Şub CHP'nin Şişli Adayı Muammer Keskin, HDP Şişli İlçe Başkanı'nın "Kürdistan" Sözlerine Tepki Göstermedi

  HDP, Cumhur İttifakı'nı zayıflatmak için batıda aday çıkarmama kararı aldı. HDP Şişli İlçe Başkanı, CHP adayı Muammer Keskin için yaptığı destek konuşmasında doğu bölgesine "Kürdistan" dedi. Keskin, bu sözlere tepki göstermeden konuşma yaptı.

 • Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin Sloganını Açıkladı
  09 Şub Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin Sloganını Açıkladı

  Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin sloganını açıkladıİSTANBUL, (DHA) - CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, adaylık açıklamasında bulundu.

 • Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin Sloganını Açıkladı
  09 Şub Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin Sloganını Açıkladı

  CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, adaylık açıklamasında bulundu.

Advertisement