Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika okul müdürü haberleri, okul müdürü son dakika, son dakika okul müdürü

Son Dakika Okul Müdürü Haberleri

Son dakika Okul Müdürü haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son okul müdürü haberleri anında burada.


 • 09:05 Ankara'da köpeklerin parçaladığı 9 yaşındaki çocuk ıssız yolda neden tekti? Aileden eleştirilere yanıt

  Ankara'da köpeklerin parçaladığı 9 yaşındaki çocuk ıssız yolda neden tekti? Aileden eleştirilere yanıt Ankara'da sokak köpeklerinin saldırısına uğrayıp ağır yaralanan ve şu an hayat mücadelesi veren 9 yaşındaki çocuğun babası konuştu. Aileye yapılan "Çocuk bu yolda neden tek?" eleştirilerine yanıt veren baba, "Bağlum çok ıssız bir yer değil ki. Annesi çok rahatsız olduğu için o gün götüremedi. Ablası götürecekti, 'Ben kendim giderim abla, yakın zaten' dedi" diye konuştu.

 • 08.12.2023 08 Ara 17:40 Ankara'da Sokak Köpeklerinin Saldırısına Uğrayan Çocuğun Babası Konuştu

  Ankara'da Sokak Köpeklerinin Saldırısına Uğrayan Çocuğun Babası Konuştu Ankara'nın Keçiören ilçesinde sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan 4. sınıf öğrencisi Tunahan Yılmaz'ın babası Halil Yılmaz, olayın ardından yaşadıklarını anlattı. Yılmaz, çocuğunun vücudunun çoğu yerinde et kalmadığını belirterek, hayvanseverlere seslenerek Türkiye'de hayvan sevgisinin insan sevgisinden önde olduğunu söyledi. Olayın yaşandığı mahallede başıboş köpekler nedeniyle vatandaşların işe gitmeye korktuğunu da dile getirdi.

 • 08.12.2023 08 Ara 17:04 Borsada 2,5 milyon TL kaybeden okul müdürünün cesedi sahilde bulundu

  Borsada 2,5 milyon TL kaybeden okul müdürünün cesedi sahilde bulundu Kocaeli'de denizde bulunan cesedin Körfez Petkim Ortaokulu Müdürü Adem Akgül'e ait olduğu belirlendi. Akgül'ün borsada 2.5 milyon TL kaybettiği ortaya çıktı.

 • 08.12.2023 08 Ara 14:08 Ankara'da köpek saldırısına uğrayan öğrencinin babası çözüm istedi

  Ankara'da köpek saldırısına uğrayan öğrencinin babası çözüm istedi Ankara'nın Keçiören ilçesinde sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan 4. sınıf öğrencisi Tunahan Yılmaz'ın babası Halil Yılmaz, köpek sorununun çözülmesini istedi. Yaralanan çocuğun tedavisi devam ederken, Yılmaz yetkililere seslenerek bu durumun bir insanın canının ucuz olmaması gerektiğini belirtti. Ayrıca, Yılmaz'ın arkadaşı da daha önce köpek saldırısına uğradığını ve bu soruna bir çözüm bulunması gerektiğini söyledi.

 • 08.12.2023 08 Ara 11:38 Kars'ta öğrencilerin kurduğu manav, Filistinli çocuklara destek oluyor

  Kars'ta öğrencilerin kurduğu manav, Filistinli çocuklara destek oluyor Kars merkeze bağlı Cumhuriyet köyündeki Yolaçan Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu'nda kurulan satıcısız manavda, öğrenciler hem güvenilirlik, paylaşma duygusu ve dürüstlüğü öğreniyor hem de alışveriş yaparak Filistinli çocuklara destek oluyor.

 • 08.12.2023 08 Ara 10:28 Eskişehir'de İlkokul Öğrencileri Ali Çavuş Cami'ni Ziyaret Etti

  Eskişehir'de İlkokul Öğrencileri Ali Çavuş Cami'ni Ziyaret Etti Gazi İlkokulu öğrencileri, ÇEDES projesi kapsamında Ali Çavuş Cami'ni ziyaret etti. Öğrencilere dini bilgiler verildikten sonra caminin bölümleri tanıtıldı ve çeşitli oyunlar oynandı. Etkinliklerin sonunda Filistin için dua edildi.

 • 08.12.2023 08 Ara 03:16 Ender Saraç... KORKUNÇ VE AĞIR CİNSEL TACİZ SUÇLAMASI!

  Ender Saraç... KORKUNÇ VE AĞIR CİNSEL TACİZ SUÇLAMASI! Kamuoyunun yakından tanıdığı doktor Ender Saraç'ın oğluna yönelik cinsel istismarda bulunduğu iddiaları Türkiye'nin gündeminde.

 • 07.12.2023 07 Ara 16:13 Muğlalı öğrenciler depremzede arkadaşlarına yardım gönderdi

  Muğlalı öğrenciler depremzede arkadaşlarına yardım gönderdi Muğla'da bulunan Menteşe Dumlupınar İlkokulu öğrencileri, deprem bölgesindeki Hatay Antakya Üçgedik İlkokulu/Ortaokulu öğrencilerine kırtasiye malzemeleri ve kitaplardan oluşan koliler gönderdi. Öğrenciler ayrıca kolilerin içerisine geçmiş olsun dileklerini içeren mektuplarını da koydu.

 • 07.12.2023 07 Ara 12:57 Kayseri'de öğrencilere lösemiyi tanıma semineri verildi

  Kayseri'de öğrencilere lösemiyi tanıma semineri verildi Kayseri'deki OSB Teknik Koleji'nde düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Pelin Su Öztürk ve Murat Gündoğan, öğrencilere lösemi hakkında bilgi verdi. Okul Müdürü Abdullah Yıldız, farkındalığı arttırmak amacıyla düzenlenen seminerlerin düzenli olarak yapılacağını belirtti. Seminere katılanların hepsine teşekkür eden Yıldız, lösemiyi yenen mezunlarından Ahmet Can Karaca'nın da hastalıkla nasıl mücadele ettiğini anlattığını vurguladı.

 • 07.12.2023 07 Ara 11:27 Lise Öğrencileri Eski Telefon Dolaplarından Kuş Yuvası Yaptı

  Lise Öğrencileri Eski Telefon Dolaplarından Kuş Yuvası Yaptı Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesindeki Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bir grup öğrenci, eski telefon dolaplarından kuş yuvası yaparak, okulun duvarına yerleştirdi. Proje kapsamında yapılan 4 kuş yuvasıyla kuşların kış aylarında üşümemesi hedefleniyor.

 • 07.12.2023 07 Ara 11:18 Lise Öğrencilerinden Öğretmenlerine Sürpriz İmza Günü

  Lise Öğrencilerinden Öğretmenlerine Sürpriz İmza Günü BURDUR'da lise öğrencileri, okulda görevli öğretmen Yeliz Özge Toyman'a geçen ay yayımlanan ilk romanı için sürpriz imza günü düzenledi. USO Anadolu Lisesi Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Yeliz Özge Toyman'ın fantastik bir kurguyla ilk kadın doktor Safiye Ali, ilk kadın pilot Sabiha Gökçen, ilk kadın tiyatrocu Afife Jale, ilk kadın arkeolog Jale İnan, ilk kadın sosyologlardan ve Atatürk'ün manevi kızı Afet İnan, ilk kadın hakim Suat Hilmi Berk ve ilk kadın ressam Mihri Müşfik Hanım'ı anlattığı romanı 'Renklerle Yolculuk' iki hafta önce yayımlandı. Yeliz Özge Toyman'ın yürütücüsü olduğu 'Oku-Yorum Buluşalım' projesi kapsamında kitap okuyup yazarlarla söyleşiler yapan USO Anadolu Lisesi proje öğrencileri, öğretmenleri için sürpriz bir imza günü düzenledi. Okul Müdürü Özlem Karpuz ile öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı imza gününde romanın editörü Ali Saçıkara ile eğitimci yazarların gönderdikleri tebrik videoları Toyman'ı duygulandırdı.

 • 07.12.2023 07 Ara 09:46 Ender Saraç'a skandal suçlama! Oğlunu istismar ettiği iddia edilen ünlü doktordan ilk açıklama

  Ender Saraç'a skandal suçlama! Oğlunu istismar ettiği iddia edilen ünlü doktordan ilk açıklama Ünlü Doktor Ender Saraç'ın oğlunu istismar ettiği iddia edildi. Çocuğun okuldaki rehber öğretmenine anlattıklarının yazıldığı tutanakta mide bulandıran ifadeler yer alırken, Saraç ise ilk açıklamasında "Kesin ve net iftira. Bunu kanıtlayacağız." dedi.

 • 06.12.2023 06 Ara 14:44 Halkapınar'da Filistin halkı yararına kermes düzenlendi

  Halkapınar'da Filistin halkı yararına kermes düzenlendi Konya'nın Halkapınar ilçesinde, "10 Aralık İnsan Hakları Günü" kapsamında, Filistin için kermes düzenlendi.

 • 06.12.2023 06 Ara 11:49 Filistin için bağışlar devam ediyor

  Filistin için bağışlar devam ediyor Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından "Özgür Filistin'in Yanındayız" sloganıyla başlatılan Filistin'e yardım kampanyasına her kesimden destek geliyor.

 • 06.12.2023 06 Ara 10:35 Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Masa Tenisi Şampiyonu

  Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Masa Tenisi Şampiyonu Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi öğrencileri, Genç Kızlar Masa Tenisi Müsabakalarında Eskişehir Şampiyonu oldu. Okul yönetimi, öğrencilere başarılar diledi.

 • 05.12.2023 05 Ara 17:15 Sulusaray'da Filistin yararına kermes düzenlendi

  Sulusaray'da Filistin yararına kermes düzenlendi Tokat'ın Sulusaray ilçesinde, "Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi kapsamında düzenlenen kermeste hazırlanan yiyecek ve içecekler, Filistin yararına satışa sunuldu.

 • 05.12.2023 05 Ara 16:47 Çorum Kızılay Şubesi Filistin'e yardım gönderdi

  Çorum Kızılay Şubesi Filistin'e yardım gönderdi Çorum Kızılay Şubesi, Filistin halkına abulans ve tıbbi yardım gönderme seferberliği başlattı. Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu ÇEDES Projesi kapsamında veliler, öğretmenler, öğrenciler ve duyarlı vatandaşlar yardım kampanyasına katıldı. Toplanan yardımlar Sungurlu Kızılay Şubesine teslim edildi.

 • 04.12.2023 04 Ara 14:29 Burhaniye'de Hasan öğretmene plaketli uğurlama

  Burhaniye'de Hasan öğretmene plaketli uğurlama Burhaniye Mehmet Akif Ersoy ilkokulunda görevli iken ataması çıkan öğretmen Hasan İbiş için uğurlama yemeği düzenlendi.

 • 01.12.2023 01 Ara 21:49 Hisarcık'ta öğretmenlerden Engelliler Günü'ne özel anlamlı klip

  Hisarcık'ta öğretmenlerden Engelliler Günü'ne özel anlamlı klip Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde bulunan Atatürk İlkokulu öğretmenleri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'ne özel işaret diliyle klip çekerek farkındalık oluşturdu. Klip, engellilerin yaşamına dikkat çekmek amacıyla hazırlandı ve okulun sitesinde yayınlandı.

 • 30.11.2023 30 Kas 16:20 Liseli öğrenciyi tuvalete kilitleyip dans etmeye zorladılar, kabul etmeyince darbettiler

  Liseli öğrenciyi tuvalete kilitleyip dans etmeye zorladılar, kabul etmeyince darbettiler Aksaray'da fen lisesinde iki öğrenci, 10'uncu sınıf öğrencisi M.S.A.'yı (15) tuvalete kilitleyip, 'ateş dansı' ismini verdikleri müziği açarak dans etmesini istedi. M.S. A., bu isteği kabul etmeyince darbedildi.

 • 30.11.2023 30 Kas 12:25 Öğrenciler Filistin'e yardım kampanyasına destek oldu

  Öğrenciler Filistin'e yardım kampanyasına destek oldu Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından başlatılan 'Özgür Filistin'in Yanındayız' yardım kampanyasına, ilk ve ortaokul öğrencileri de harçlıklarıyla destek verdi. Akçakiraz beldesi Yüzbaşı İlk-Ortaokulu öğrencileri, Filistin'e yardım için düzenledikleri stanttan elde ettikleri parayı TDV Elazığ şubesine teslim etti.

 • 30.11.2023 30 Kas 10:19 Lisede 'zorbalığa' suç duyurusu

  Lisede 'zorbalığa' suç duyurusu AKSARAY'da fen lisesinde iki öğrenci, 10'uncu sınıf öğrencisi M.S. A.'yı (15) tuvalete kilitleyip, 'ateş dansı' ismini verdikleri müziği açarak dans etmesini istedi.

 • 29.11.2023 29 Kas 17:55 Amasya'da Filistinli çocuklara destek için limonata satan kardeşler

  Amasya'da Filistinli çocuklara destek için limonata satan kardeşler Amasya'da M. Said Akça ve kardeşi Nursena Akça, Gazze'de İsrail'in saldırısından etkilenen Filistinli çocuklara destek olmak için limonata satarak para biriktirdi. Akça kardeşlerin çabasına okul arkadaşları ve öğretmenler de destek oldu. Toplanan 13 bin 400 TL Gazze'ye ulaştırılması için Amasya Müftülüğüne teslim edildi.

 • 29.11.2023 29 Kas 13:05 Siirt'te Okul Müdürü, Öğrencilerin Geleceğe Hazırlanmasında Çalışıyor

  Siirt'te Okul Müdürü, Öğrencilerin Geleceğe Hazırlanmasında Çalışıyor Siirt'te okuduğu okulda müdür olarak görev yapan Uğur Işık, kendisiyle aynı sıralarda eğitim gören öğrencilerinin geleceğe hazırlanması için çalışıyor. Işık, çocukluk hayalini gerçekleştirerek mezun olduğu okulda görev yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 09:48 Sivas'ta öğrenciler Filistin için tek yürek oldu

  Sivas'ta öğrenciler Filistin için tek yürek oldu Sivas Şehit Üsteğmen Cemalettin Yılmaz MTAL "Kanayan yaramız Gazze ve Filistin" etkinliğinde toplanan parayı Gazze'ye ulaştırılmak üzere Türk Kızılayı'na teslim etti.

 • 28.11.2023 28 Kas 14:13 Teröristlerin şehit ettiği okul müdürü adına, 4 bin kitaplık kütüphane kuruldu

  Teröristlerin şehit ettiği okul müdürü adına, 4 bin kitaplık kütüphane kuruldu MARDİN'in Midyat ilçesinde PKK'lı teröristlerce şehit edilen lise müdürü Emir Topal adına kurulan kütüphaneye, sosyal medya üzerinden başlatılan kampanyayla, 4 bin kitap toplandı.

 • 28.11.2023 28 Kas 12:00 İlkokul öğrencileri Filistin'e yardım kampanyasına destek verdi

  İlkokul öğrencileri Filistin'e yardım kampanyasına destek verdi Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından başlatılan Filistin'e yardım kampanyasına, ilkokul öğrencileri de harçlıklarıyla destek oldu. Elazığ İl Müftülüğüne giden öğrenciler, topladıkları harçlıkları Filistin'e gönderilmek üzere teslim etti.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:50 Öğretmenin Kalp Krizi Geçirdiği Anlar Görüntülendi

  Öğretmenin Kalp Krizi Geçirdiği Anlar Görüntülendi Adana'nın Kozan ilçesinde 30 yıllık tarih öğretmeni, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde okulda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Öğretmenin son anları ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

 • 28.11.2023 28 Kas 10:17 Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde İş Önlüğü Giyme Töreni Düzenlendi

  Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde İş Önlüğü Giyme Töreni Düzenlendi Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) 9'uncu sınıf öğrencileri için iş önlüğü giyme töreni düzenlendi. Törene İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Şube Müdürü Selahaddin Kırdar, Eğitim Bir- Sen Şube Başkanı Murat Bulut, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 • 27.11.2023 27 Kas 23:47 Başkan Aktaş, öğrencilerle tecrübelerini paylaştı

  Başkan Aktaş, öğrencilerle tecrübelerini paylaştı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ali Osman Sönmez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek tecrübelerini ve tavsiyelerini gençlerle paylaştı. Başkan Aktaş, 'Kendinize güvenirseniz yapamayacağınız hiç bir şey yok' dedi.

 • 27.11.2023 27 Kas 15:25 NASA Astrofizikçisi Dr. Umut Yıldız Hakkari Fen Lisesi'nde Öğrencilere Uzay Hakkında Bilgi Verdi

  NASA Astrofizikçisi Dr. Umut Yıldız Hakkari Fen Lisesi'nde Öğrencilere Uzay Hakkında Bilgi Verdi NASA görevlisi Dr. Umut Yıldız, Hakkari Fen Lisesi'nde düzenlenen söyleşide öğrencilere NASA, uzayın derinlikleri ve gezegenler hakkında bilgi verdi. Yıldız, güneş sisteminin dışına ve gezegenlere gönderilen araçlar hakkında bilgi verirken, dünyanın oluşumu ve canlıların olup olmadığına ilişkin çalışmalardan bahsetti.

 • 27.11.2023 27 Kas 11:29 TEDMEM'den eğitim sistemine ilişkin değerlendirme raporu

  TEDMEM'den eğitim sistemine ilişkin değerlendirme raporu TÜRK Eğitim Derneği'nin düşünce kuruluşu TEDMEM, hazırladığı 'Bir Bakışta Eğitim 2023: Türkiye Üzerine Değerlendirme ve Öneriler' adlı raporunda 100'den fazla veri tablosu ve grafiği inceleyerek, eğitim sistemine ilişkin önemli verileri ve bunların uluslararası karşılaştırmalarını bir araya getirdi.

 • 25.11.2023 25 Kas 12:24 OSB Yönetimi 24 Kasım'da Öğretmenlerle buluştu

  OSB Yönetimi 24 Kasım'da Öğretmenlerle buluştu Gaziantep Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama etkinliği düzenlendi.

 • 25.11.2023 25 Kas 10:05 Genç Memur-Sen İzmir'de Öğretmenleri Ziyaret Etti

  Genç Memur-Sen İzmir'de Öğretmenleri Ziyaret Etti Genç Memur-Sen İl Başkanlığı üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İzmir'deki öğretmenleri ziyaret etti. İl Başkanı Enes Sabancı, köy okullarındaki öğretmenlerin çalışma şartlarının daha zor olduğunu belirterek, onların tebessümlerine eşlik etmek ve günü anlamlı hale getirmek istediklerini söyledi.

 • 24.11.2023 24 Kas 23:42 Siverek'te Şehit öğretmenler unutulmadı

  Siverek'te Şehit öğretmenler unutulmadı Siverek'te Şehit öğretmenler unutulmadı Öğretmenler Gününde Filistinli şehit öğretmen ve öğrenciler anıldı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler gününde, şehit öğretmenler anısına ağaç dikilirken, Filistin'de İsrail'in katliamında şehit olan öğretmen ve öğrenciler anısına...

 • 24.11.2023 24 Kas 23:35 Şanlıurfa'da Öğretmenler Günü'nde 3 öğretmen darp edildi

  Şanlıurfa'da Öğretmenler Günü'nde 3 öğretmen darp edildi Şanlıurfa'da 3 öğretmen, bir öğrencinin yakınları tarafından darp edildi. Saldırı anı cep telefonuna yansıdı. Öğretmenler, rapor almayarak okula geldi.

 • 24.11.2023 24 Kas 23:21 İskenderun'da öğrencilerden öğretmenlerine maskeli sürpriz

  İskenderun'da öğrencilerden öğretmenlerine maskeli sürpriz Deprem bölgesi Hatay'ın İskenderun ilçesinde ilkokul öğrencileri, öğretmenleri için hazırladıkları maskeli sürpriz ile hem şaşırttı hem mutlu etti. İskenderun 5 Temmuz İlkokulu'nda yüzlerce öğrenci öğretmenlerinin fotoğraflarından yaptıkları maskelerle, Öğretmenler Günü'nü kutladı.

 • 24.11.2023 24 Kas 18:33 Adana Kız Lisesi Mezunları Öğretmenler Günü'nde bir araya geldi

  Adana Kız Lisesi Mezunları Öğretmenler Günü'nde bir araya geldi Adana Kız Lisesi Mezunları, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde eski öğretmenleriyle bir araya gelerek ders işledi. Mezunlar, öğretmenleriyle hasret giderdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Eski öğrenciler, öğrencilik günlerini özlediklerini belirtti.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:57 Adana Kız Lisesi Mezunları Öğretmenler Günü'nde Buluştu

  Adana Kız Lisesi Mezunları Öğretmenler Günü'nde Buluştu Adana Kız Lisesi mezunları, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde eski öğretmenleriyle bir araya gelerek ders işledi. Mezunlar, öğretmenleriyle hasret giderdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:37 Emekli Öğretmenler Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti

  Emekli Öğretmenler Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti Aydın'ın Nazilli ilçesindeki en eski okulların başında gelen Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde (NAMTAL) görev yapmış ve emekli olmuş öğretmenler okullarını ziyaret etti. Okul ziyaretlerinde halen görevde olan meslektaşları ve öğrencileri ile bir araya gelen emekli öğretmenler hem hasret giderdi hem de uzun yıllar görev yaptıkları okuldaki hatıralarını genç meslektaşları ile paylaştı.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:34 Sultangazi Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti

  Sultangazi Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı ve hediyelerini takdim etti.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:26 Minik öğrenciler okullarına ismi verilen şehidi vefat yıl dönümünde andı

  Minik öğrenciler okullarına ismi verilen şehidi vefat yıl dönümünde andı Bitlis'in Ahlat ilçesindeki Şehit Erdoğan Gökbulak Anaokulu öğrencileri, okullarına ismi verilen şehidi vefat yıl dönümünde kabrini ziyaret ederek andı.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:17 Sultangazi Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti

  Sultangazi Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı ve hediyelerini takdim etti.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:00 Oltu İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar Hentbol Takımı İl Birincisi Oldu

  Oltu İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar Hentbol Takımı İl Birincisi Oldu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul sporları Gençler Hentbol İl birinciliği müsabakalarında oynadığı 3 maçı da kazanan Oltu İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar Hentbol takımı Erzurum'da il birincisi oldu. Takım aynı zamanda fair play ödülü aldı.

 • 24.11.2023 24 Kas 16:31 Kayseri'de Öğretmenler Günü Kutlaması

  Kayseri'de Öğretmenler Günü Kutlaması İlçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürü, okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler, Talas Belediye Başkanı'nı ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı. Ziyaret sırasında hediyeler takdim edildi ve destekler için teşekkür edildi.

 • 24.11.2023 24 Kas 16:19 Karabağlar Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti

  Karabağlar Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki Tahir Merzeci Ortaokulu ve Ahmet Ragım Üzümcü İlkokulu'nu ziyaret etti. Selvitopu, öğretmenlere teşekkür ederek, motivasyonlarının yüksek olması için sorunlarının çözülmesi gerektiğini belirtti.

 • 24.11.2023 24 Kas 15:52 AK Parti Eskişehir Milletvekili Gürcan'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü ziyareti

  AK Parti Eskişehir Milletvekili Gürcan'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü ziyareti AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Odunpazarı ilçesindeki Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokuluna ziyarette bulundu.

 • 24.11.2023 24 Kas 15:18 TÜBİTAK Başkanı: Türksat 6A'yı geliştiriyoruz, ilk 10 ülkeden biri olacağız

  TÜBİTAK Başkanı: Türksat 6A'yı geliştiriyoruz, ilk 10 ülkeden biri olacağız TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Türksat 6A haberleşme uydusunu geliştirdiklerini ve fırlattıklarında ilk 10 ülkeden biri olacaklarını söyledi. Mandal, Türksat 6A'nın Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu 5G ve 6G gibi akıllı sistemleri konuşan sistemlerin temelini oluşturacağını belirtti.

 • 24.11.2023 24 Kas 14:56 Başkan Güder'den öğretmenlere özel hediye jesti

  Başkan Güder'den öğretmenlere özel hediye jesti Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçedeki tüm öğretmenlere isimlerine özel hediyeler gönderdi. Öğretmenlerin gününü kutlayan Başkan Güder, öğretmenlerin geleceğimizi şekillendiren kahramanlar olduğunu vurguladı.

 • 24.11.2023 24 Kas 14:12 Öğretmen başkandan Öğretmenler Günü hediyesi

  Öğretmen başkandan Öğretmenler Günü hediyesi Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın bu 24 Kasım'da da öğretmenleri unutmadı.

Advertisement