Akşener'den sosyal medyanın gündemine oturan paylaşım: Bize güvenin, az kaldı - Son Dakika

Akşener'den sosyal medyanın gündemine oturan paylaşım: Bize güvenin, az kaldı

01.01.2022 20:31

İYİ Parti lideri Meral Akşener, sosyal medya hesabından 2021 yılında 59 ile yaptığı ziyaretlerden derlenen bir video paylaştı. Vatandaşların sorunlarıyla birlikte Akşener'in çözüm önerilerinin bulunduğu videoyu Akşener, "Bize inanın, bize güvenin. Az kaldı." notuyla paylaştı. Akşener'in kullandığı "AzKaldı" etiketi kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, sosyal medya hesabından 2021 yılı içerisinde yurdun bir çok şehrine yaptığı ziyaretlerden derlenen bir video paylaştı. Videoda Akşener'in gerçekleştirdiği memleket ziyaretlerinde karşılaşılan vatandaş sorunlarından kesitler ve grup toplantılarında Akşener'in vatandaş sorunlarına yönelik ürettiği çözüm önerileri yer aldı.

"HİÇ MERAK ETMEYİN AZ KALDI…"

Video Akşener'in sesinden şu sözlerle son buldu: "2021 yılında 59 ilimize gittik. 115 bin kilometre yol yaptık. İl il, ilçe ilçe, memleketin dört bir yanında milletimizi dinledik. Meydanlardan çaresizlerin sesini duyurduk. Çözümsüz sanılan dertlerimize çözümler sunduk ve milletimizle omuz omuza geçirdiğimiz bir yılı daha geride bıraktık. 2022 yılında da daima milletimizin yanı başında durmaya, çaresizlerin yükselen sesi olmaya, memleketin başına bela edilen sorunlara çözümler üretmeye devam edeceğiz. Fakirlikte değil, zenginlikte eşitlenen, çaresizlikte değil, mutlulukta birleşen, dertlerle değil huzurla güçlenen, yasaklarla değil adaletle özgürleşen, korkularla değil umutla konuşan bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz. Bize inanın, bize güvenin. Hiç merak etmeyin az kaldı."

"AZ KALDI" ETİKETİ SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Akşener'in bu paylaşımında kullandığı "AzKaldı" etiketi kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturarak Türkiye sıralamasında 2. sıraya çıktı. Binlerce twitin atıldığı etikette Akşener'e çok sayıda destek geldi.

Akşener'den dikkat çeken paylaşım: Bize güvenin, az kaldı
Akşener'den dikkat çeken paylaşım: Bize güvenin, az kaldı
YORUMLAR (7)
  • Akın Ercan: Meral hanım bu ülkeye ekonomik projelerinizi anlatın halk gelecekte nasıl bir Türkiye'de yaşayacak bilsin.. kaynaklarınızı açıklayın ne kadar zenginlesecegiz bilelim bizler patates sogan için para için hatta 1 dolara vatan satabiliyoruz, siz bize ne kadar vericeksiniz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Akşener: 'Kurtarılan değil, kurtaran şehirden iktidar yürüyüşümüzü başlatıyoruz' Akşener: 'Kurtarılan değil, kurtaran şehirden iktidar yürüyüşümüzü başlatıyoruz' Akşener, Samsun'da Konuştu: 'İktidar Yolculuğumuzu Başlatıyoruz' Akşener, Samsun'da Konuştu: 'İktidar Yolculuğumuzu Başlatıyoruz' İYİ Partili Akşener'den Erdoğan'a: Kasımpaşalı Erdoğan artık yok, karşımızda Beştepeli Bay Kriz var İYİ Partili Akşener'den Erdoğan'a: Kasımpaşalı Erdoğan artık yok, karşımızda Beştepeli Bay Kriz var

Son Dakika Politika Akşener'den sosyal medyanın gündemine oturan paylaşım: Bize güvenin, az kaldı - Son Dakika


Advertisement