Başkan Şengüloğlu'ndan vefa örneği - Son Dakika

Başkan Şengüloğlu'ndan vefa örneği

26.01.2023 13:15
Başkan Şengüloğlu'ndan vefa örneği

AK Parti Düzce il Başkanı olarak atanan Hasan Şengüloğlu, vefa buluşmasında AK Parti'nin yöneticileri ile bir araya geldi.

AK Parti Düzce il Başkanı olarak atanan Hasan Şengüloğlu, vefa buluşmasında AK Parti'nin yöneticileri ile bir araya geldi. Şengüloğlu, "AK Parti bir vefa hareketidir. Bu anlayıştan yola çıkarak davamıza hizmet edip gayret gösteren tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun" dedi.

İl Başkanı Mustafa Keskin'in milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etmesinin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile il Başkanlığı görevine atanan Hasan Şengüloğlu, ilk toplantısında eski il başkanı Mustafa Keskin ve yönetim kurulu üyeleri ile vefa buluşmasında bir araya geldi.

Şengüloğlu konuşmasında, "Kutlu davamızın hizmetkarları görevi devraldığımız önceki dönem İl Başkanımız Mustafa Keskin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile vefa buluşmasında bir araya geldik. Her zaman övünerek söyleriz ya 'AK Parti bir vefa hareketidir' diye bu anlayıştan yola çıkarak davamıza hizmet edip gayret gösteren tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun. Bize emanet edilen bu kutlu bayrağı daha yükseğe çıkartmak için gecemizi gündüzümüze katacağız" ifadelerine yer verdi. - DÜZCE

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Düzce'de AK Parti'nin temayül yoklaması yapıldı Düzce'de AK Parti'nin temayül yoklaması yapıldı AK Parti Düzce teşkilatında temayül başladı AK Parti Düzce teşkilatında temayül başladı

Son Dakika Politika Başkan Şengüloğlu'ndan vefa örneği - Son Dakika


Advertisement