CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret etti - Son Dakika
Politika

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar\'ı ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, beraberinde partililerle birlikte Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı makamında ziyaret etti. Özel, Karalar'ın yerel seçimde gösterdiği başarıya vurgu yaparak, partideki uyumun süreceğine inancını dile getirdi. Özel, Türkiye'yi yönetmeye talip olduklarını ve milletin bu vazifeyi partilerine bir kez daha vermek için sabırsızlandığını belirtti.

07.06.2024 21:00

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı makamında ziyaret etti.

Özel, beraberinde partililerle gerçekleştirdiği ziyarette, Karalar'ın yerel seçimde çok büyük bir başarı gösterdiğini söyledi.

Partideki uyumun süreceğine inancının tam olduğunu dile getiren Özel, şöyle konuştu:

"Adana'nın başarısı Türkiye'nin başarısına dönüşecek, buna inanıyoruz. Başkanlarımızın cebinde birer anahtar var. Zaman zaman buna 'Şehrin altın anahtarı', 'Belediyenin anahtarını aldık' derler. Bu anahtar ne belediye kapısının anahtarıdır ne belediyenin bütçesinin, kasasının anahtarıdır. Bu anahtar, Atatürk'ün partisinin, Cumhuriyetin ikinci yüzyılında yapılacak ilk seçimlerde yeniden iktidar olmasının anahtarıdır. Onlar iyi yönettikçe bu anahtar ceplerindedir. Biz Türkiye'yi yönetmeye talibiz. Millet, bu vazifeyi partimize bir kez daha vermek için sabırsızlanıyor."

Özel, iktidara talip ve bunun için yapılacak seçime hazır olduklarını kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement