CHP Genel Merkezi önünde "Kılıçdaroğlu aday olmasın" eylemi - Son Dakika

CHP Genel Merkezi önünde "Kılıçdaroğlu aday olmasın" eylemi

03.02.2023 23:10

Bir genç, CHP Genel Merkezi önüne giderek "Ben Kemal geliyorum" afişinin önünde 'Kılıçdaroğlu aday olmasın' yazılı dövizle eylem yaparken, karlı zemini de 'KK aday olma' yazıldığı görüldü. Bu eylemler sosyal medyada gündeme oldu.

CHP Genel Merkezi'nde Adnan Menderes'in sözü olan "Yeter! Söz Milletin" yazılı afiş kaldırılarak yerine yenisi asıldı. Kılıçdaroğlu, 13 Şubat'ta toplanacak 6'lı koalisyonun toplantısına 10 gün kala CHP Genel Merkezi'nde yer alan "Yeter Söz Milletindir" afişi yerine "Ben Kemal. Geliyorum" afişini astırdı.

"KILIÇDAROĞLU ADAY OLMASIN"

Gelişmelerin ardından bir vatandaş, CHP Genel Merkezi önüne giderek "Ben Kemal geliyorum" afişinin önünde 'Kılıçdaroğlu aday olmasın' pankartı açarak poz verdi.

KARLI ZEMİNE DE "KK ADAY OLMA" YAZILDI

Bununla birlikte CHP genel merkezinin yanındaki karlı zemini olan bir basketbol sahasına da 'KK aday olma' yazıldığı görüldü.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Vatandaşların Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olma kararına karşı yaptığı eylemler sosyal medyada gündem oldu.

YORUMLAR (4)
  • Ahmet Ateş: Kemal bey aday olursa işi zor kazanamaz,Reise oy verenlerden oy alabilecek tek kişi var o da ABB başkanı,Reisden oy alamadan hdp ye güvenip aday olan kazanamaz çünkü kürtler reisle anlaşır güven olmaz. Cevap Yaz 5 9 Yayından Kaldır
  • nazım arat: Kilicdaroglu torunun bisikletini 1 tur atayım.dese güvenip vermem Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Ercan Aral : Bay Bay Kemalcim!!! Havanı alırsın. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Cumhurbaşkanlığı seçimi kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı seçimi kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Kılıçdaroğlu'ndan 'Muhalefet kazanırsa AB ile göçmen anlaşması ne olacak?' sorusuna yanıt: Başından beri bu konuda nettim, önce Türkiye Kılıçdaroğlu'ndan 'Muhalefet kazanırsa AB ile göçmen anlaşması ne olacak?' sorusuna yanıt: Başından beri bu konuda nettim, önce Türkiye Aylin Nazlıaka: 'Bugün Sayın Genel Başkanımızla Görüştüm ve 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kabinesi'nde Yarışmak Üzere... Aylin Nazlıaka: 'Bugün Sayın Genel Başkanımızla Görüştüm ve 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kabinesi'nde Yarışmak Üzere...

Son Dakika Politika CHP Genel Merkezi önünde 'Kılıçdaroğlu aday olmasın' eylemi - Son Dakika


Advertisement