Son Dakika Son Dakika Son Dakika
CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay'ın eleştirilerine tepki gösterdi - Son Dakika

CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay'ın eleştirilerine tepki gösterdi

CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, aynı partili Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay'ın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu eleştirmesine tepki göstererek, Atay'ın yaptığı açıklamaların partililerin emeklerine, alın terine hakaret ve ihanet olduğunu belirtti. Saatçı, Atay'ın yerel bir gazeteye verdiği demeçte Çerçioğlu'nu eleştirmesini üzüntüyle karşıladığını ifade etti. Ayrıca, Atay'ın parti değiştireceğine ilişkin iddiaların bulunduğunu ve bu demecin bu iddiayı desteklediğini iddia eden Saatçı, Atay'ı kınadığını dile getirdi.

CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay\'ın eleştirilerine tepki gösterdi
09.08.2023 - 17:23,

CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, aynı partili Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay'ın, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu eleştirdiği açıklamaya tepki göstererek, "Kardeşine 3 müdürlük vererek kamuoyunda gündem olan Fatih Atay, unutmasın ki oturduğu koltuğun verdiği güçle yaptığı açıklamalar, her bir partilimizin emeklerine, alın terine hakarettir, ihanettir." ifadesini kullandı.

Saatçı, açıklamasında, Fatih Atay'ın yerel bir gazeteye verdiği demeçte, Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu'nu eleştirmesini, üzüntü ve şaşkınlıkla karşıladığını belirtti.

Kamuoyunda Atay'ın parti değiştireceğine ilişkin iddiaların bulunduğunu, bu demecin bu iddiayı destekler nitelikte olduğunu iddia eden Saatçı, Atay'ı kınadığını dile getirdi.

Hikmet Saatçı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Kardeşine 3 müdürlük vererek kamuoyunda gündem olan Sayın Atay, unutmasın ki CHP'li gençlerin, kadınların, üyelerimizin ve Özlem Çerçioğlu'nun destek ve çabalarıyla oturduğu koltuğun verdiği güçle yaptığı açıklamalar, her bir partilimizin emeklerine, alın terine hakarettir, ihanettir. Oğlunu kulüp başkanı yaparak kolunun uzandığı her yerde var olmak isteyen Sayın Atay, Efeler ilçe kongresini kazanamayacağını anladığı andan itibaren eleştirmeye başladı."

Kaynak: AA

Son Dakika Politika CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay'ın eleştirilerine tepki gösterdi - Son Dakika


Advertisement