CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Bayramı'nı İzmirlilerle Kutlayacak - Son Dakika

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Bayramı'nı İzmirlilerle Kutlayacak

22.10.2018 16:46
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Bayramı'nı İzmirlilerle Kutlayacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Bayramı’nın 95. yıldönümü için 29 Ekim’de İzmir’e gelerek bir dizi temaslarda bulunacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Bayramı'nın 95. yıldönümü için 29 Ekim'de İzmir'e gelerek bir dizi temaslarda bulunacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Bayramı'nın 95. yıldönümü etkinleri için etkinlikleri için 29 Ekim Cuma günü İzmir'e gelecek. CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve saat 17.00'de başlayacak olan programa katılacak olan Kılıçdaroğlu, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde Sunay Akın tarafından sahnelenecek olan 'Bir Cumhuriyet Hikayesi' isimli gösteriyi izleyecek.

Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde de İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan etkinliklere katılacak. Gündoğdu Meydanı'ndaki Fener Alayı'na katılacak Kılıçdaroğlu'nun daha sonra düzenlenecek Mazhar Fuat Özkan konseri öncesi de İzmirlilere seslenmesi bekleniyor. - İZMİR

'CHP Yurt Dışı Örgütlenme Çalıştayı' İstanbul'da düzenlenecek 'CHP Yurt Dışı Örgütlenme Çalıştayı' İstanbul'da düzenlenecek CHP lideri Kılıçdaroğlu, Aşura merasimine katıldı CHP lideri Kılıçdaroğlu, Aşura merasimine katıldı Bahçeli: Zillet ittifakı, PKK'nın istikametindedir Bahçeli: Zillet ittifakı, PKK'nın istikametindedir
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Bayramı'nı İzmirlilerle Kutlayacak - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement