Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa programının "soğuk algınlığı" sebebiyle iptal edildiği açıklandı - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa programının "soğuk algınlığı" sebebiyle iptal edildiği açıklandı

03.07.2022 13:53

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün Bursa'da gerçekleştireceği program iptal edilmişti. AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın soğuk algınlığı geçirdiğini ve programların bu nedenle iptal edildiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BTSO'nun ödül törenine katılıp 18 milyar liralık özel ve kamu yatırımlarının uzaktan açılışına katılacaktı. Gökdere Meydanı'nda halkla buluşması planlanan Erdoğan'ın kentteki tüm programları ileri bir tarihe ertelendi. Erdoğan'ın programlarını iptal etmesinin nedeni ise çok merak edildi.

"CUMHURBAŞKANIMIZ UYGUN GÖRDÜ"

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan tarafından sosyal medyadan yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirilecek Bursa Mitingi, Özel ve Kamu Kurumlarımızın açılış törenleri Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle(uygun görmesiyle) ileri bir tarihe ertelenmiştir" denildi.

"SEBEP SOĞUK ALGINLIĞI"

İptal haberinin ardından konuya ilişkin açıklama ise AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen'den geldi. Bursa'daki yerel televizyon kanallarından AS TV'nin yayınına telefonla bağlanan Özen, Erdoğan'ın "soğuk algınlığı" nedeniyle programlara katılamadığını söyledi:

"Bugün gelen haberle soğuk algınlığı nedeniyle sayın Cumhurbaşkanımızın ziyaretinin ileri bir tarihe ertelenmesi söz konusu oldu. Tabi sayın Cumhurbaşkanımızın sağlığı her şeyden önemli. Bu anlamda en kısa sürede sağlığına kavuşacağını ümit ediyorum."

YORUMLAR
500
Hakan Taşıyan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan vefası Twitter'da gündem oldu Hakan Taşıyan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan vefası Twitter'da gündem oldu DSİ ve BASKİ işbirliği yapacak DSİ ve BASKİ işbirliği yapacak

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa programının 'soğuk algınlığı' sebebiyle iptal edildiği açıklandı - Son Dakika


Advertisement