Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sesini Birebir Taklit Eden Fenomenle Buluştu - Son Dakika
Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sesini Birebir Taklit Eden Fenomenle Buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sesini birebir taklit eden fenomenle buluştu Başbakan Yıldırım Aslan'ın taklidini görünce gülmekten kendini alamadıİZMİR - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sesini birebir taklit ederek gündem olan ünlü fenomen Gökhan Aslan ile bir araya geldi.

15.04.2017 13:18

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sesini birebir taklit eden fenomenle buluştu

Başbakan Yıldırım Aslan'ın taklidini görünce gülmekten kendini alamadı

İZMİR - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sesini birebir taklit ederek gündem olan ünlü fenomen Gökhan Aslan ile bir araya geldi. Başbakan Binali Yıldırım da o buluşma anlarını gülümseyerek izledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de geçtiğimiz günlerde düzenlenen Gündoğdu mitinginin ardından sesini birebir taklit eden fenomen Gökhan Aslan ile bir araya geldi. Aslan'ı büyük bir hoşgörü ile karşılayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ayaküstü ünlü fenomen ile sohbet etti. Buluşmada Gökhan Aslan taklidini yaptığı için, Cumhurbaşkanından helallik almak istediğini söyledi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da 'Ne demek varsa hakkım, helal olsun' dedi.

Başbakan Yıldırım gülmekten kendini alamadı

Başbakan Binali Yıldırım da o buluşma anlarını gülümseyerek izledi. Ünlü fenomen ardından da Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya geldi. Kendisini görünce gülmeye başlayan Başbakan Yıldırım, ünlü fenomenden bir de taklit yapmasını istedi. Gökhan Aslan da Başbakanın ilgisi karşısında büyük mutluluk yaşayarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın taklidini bir de Başbakan için yaptı. Başbakan taklit karşısında ise kendisini gülmekten alamadı.

"Çok mutlu oldum"

Yaptığı taklitlerle ülke gündemine oturan ve uzun süredir Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelmeyi bekleyen Gökhan Aslan da, "Çok mutlu oldum. Sonunda Cumhurbaşkanımızın elini öpüp helallik almak nasip oldu. Bu yoğun referandum sürecinde bana vakit ayırdıkları için hem cumhurbaşkanımıza, hem de başbakanımıza en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun" diye konuştu.

(MD-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sesini Birebir Taklit Eden Fenomenle Buluştu
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sesini Birebir Taklit Eden Fenomenle Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement