Dünya çocukları TBMM'de - Son Dakika

Dünya çocukları TBMM'de

24.04.2022 16:35
Dünya çocukları TBMM'de

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çeşitli ülkelerden Türkiye'ye gelen 131 çocuk, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) ziyaret etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çeşitli ülkelerden Türkiye'ye gelen 131 çocuk, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) ziyaret etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında dünyanın dört bir yanından Ankara'ya gelen çocuklar, TBMM Katip Üyesi ve AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak ile TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşliğinde Meclis Genel Kurulu'nu gezdi. Daha sonra çocuklar, Meclis bahçesinde kurulan oyun alanındaki etkinliklere katıldı. Ziyarette, Filistin, Rusya, Ukrayna, Somali, Norveç gibi ülkelerden toplam 131 çocuk yer aldı.


YORUMLAR
500
Ttb'den Cumhurbaşkanlığı ve TBMM Başkanlığı'na: 'İntörn Hekim ve Diş Hekimlerine Ücret Düzenlemesi İçin TBMM Olağanüstü Toplantıya Çağrılsın' Ttb'den Cumhurbaşkanlığı ve TBMM Başkanlığı'na: 'İntörn Hekim ve Diş Hekimlerine Ücret Düzenlemesi İçin TBMM Olağanüstü Toplantıya Çağrılsın' Ankara Adliyesi'nde tavan çöktü Ankara Adliyesi'nde tavan çöktü Gündüz Çocuk Oyun ve Bakımevi kayıtlarına yoğun ilgi Gündüz Çocuk Oyun ve Bakımevi kayıtlarına yoğun ilgi
Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Dünya çocukları TBMM'de - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement