İYİ Partili vekil, Ecevit'in videosunu paylaştı: Operasyon da açıklama da böyle yapılır - Son Dakika

İYİ Partili vekil, Ecevit'in videosunu paylaştı: Operasyon da açıklama da böyle yapılır

20.02.2021 10:21

İYİ Partili Aytun Çıray, merhum başbakanlardan Bülent Ecevit'in Öcalan'ın yakalanmasının ardından yaptığı basın toplantısına ait videoyu "Operasyon da açıklama da böyle yapılır" notuyla paylaştı.

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Merhum Başbakan Bülent Ecevit'in, PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanmasının ardından yaptığı basın açıklamasını hatırlatan Çıray, paylaşımına "Operasyon da... Açıklama da böyle yapılır. Sade ama güçlü!" notunu düştü.

Baldızını ve oğlunu öldürüp, bacanağını ağır yaralayan şahıs ve oğlu tutuklandı Baldızını ve oğlunu öldürüp, bacanağını ağır yaralayan şahıs ve oğlu tutuklandı İzmir'de ehliyetsiz sürücünün çarptığı tamirci hayatını kaybetti İzmir'de ehliyetsiz sürücünün çarptığı tamirci hayatını kaybetti KUŞADASI KÖRFEZİ'NDE DEPREM KUŞADASI KÖRFEZİ'NDE DEPREM

Son Dakika Politika İYİ Partili vekil, Ecevit'in videosunu paylaştı: Operasyon da açıklama da böyle yapılır - Son Dakika


Advertisement