Kılıçdaroğlu, Çorlu'da Aşevi Açılışına Katıldı - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, Çorlu'da Aşevi Açılışına Katıldı

24.04.2013 19:36
Kılıçdaroğlu, Çorlu'da Aşevi Açılışına Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde belediye tarafından yaptırılan aşevinin açılışını yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde belediye tarafından yaptırılan aşevinin açılışını yaptı.

Tekirdağ, Çerkezköy ve Çorlu'da çeşitli programlara katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorlu Belediyesi tarafından yaptırılan aşevinin açılışını gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu'nu Belediye Başkanı Ünal Baysan, partililer ve vatandaşlar karşıladı. Vatandaşların yoğun sevgi gösterisi ile karşılaşan Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla zaman zaman el sıkışarak sohbet etti. Kılıçardoğlu ile Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan açılış kurdelesini birlikte kesti. Daha sonra Başkan Baysan, Kılıçdaroğlu'na aşevi hakkında bilgiler verdi. Hijyen önlüğü giyerek hazırlanan yemekleri inceleyen Kılıçdaroğlu, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak olan sefer taslarından birisine yemek doldurdu. Belediye Başkanı Baysan ve milletvekilleriyle birlikte aşevinin diğer ünitelerini de gezerek bilgiler alan Kılıçdaroğlu, partililer ve vatandaşlarla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Aşevindeki incelemelerinin ardından dışarıda bekleyen çocuklarla görüşen Kılıçdaroğlu, küçük bir kız ve bebekle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından aşevinden ayrıldı.

Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Erdoğan Toprak ve Umut Oran, Tekirdağ milletvekilleri Emre Köprülü, Candan Yüceer, Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli ile Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi de katıldı. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu'nun elini sıkmadığı görüntüler ortaya çıktı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu'nun elini sıkmadığı görüntüler ortaya çıktı CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan yeni video: Türkiye'ye para akacak CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan yeni video: Türkiye'ye para akacak Selvi Kılıçdaroğlu'nun uyukladığı anlar için CHP'den açıklama: Kovid pozitif olduğu ortaya çıktı Selvi Kılıçdaroğlu'nun uyukladığı anlar için CHP'den açıklama: Kovid pozitif olduğu ortaya çıktı

Son Dakika Politika Kılıçdaroğlu, Çorlu'da Aşevi Açılışına Katıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement