Kılıçdaroğlu, sanatçı ve yazarlarla bir araya geldi - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, sanatçı ve yazarlarla bir araya geldi

24.11.2013 22:00
Kılıçdaroğlu, sanatçı ve yazarlarla bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçı ve yazarlarla bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçı ve yazarlarla bir araya geldi.

Levent Tenis Kulübü'nde basına kapalı gerçekleşen organizasyonda, gazetecilerin kısa süreli görüntü almasına izin verildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi ve İstanbul Milletvekili Sabahat Akkiraz'ın da bulunduğu toplantıya, Selçuk Ural, Nebil Özgentürk, Onur Akın, Mustafa Sağyaşar, Sadık Gürbüz ve Semiha Yankı gibi isimlerin de arasında olduğu 80'e yakın sanatçı, yazar ve gazeteci katıldı.

-kılıçdaroğlu

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan başörtüsü konusunda özeleştiri: Bizim karnemiz kırık CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan başörtüsü konusunda özeleştiri: Bizim karnemiz kırık Kılıçdaroğlu'ndan Yaşamını Yitiren Metin Çulhaoğlu'nun Oğlu Sinan Çulhaoğlu'na Başsağlığı Telefonu Kılıçdaroğlu'ndan Yaşamını Yitiren Metin Çulhaoğlu'nun Oğlu Sinan Çulhaoğlu'na Başsağlığı Telefonu Kılıçdaroğlu'ndan Annesini Kaybeden Ankara Valisi Vasip Şahin'e Başsağlığı Telefonu Kılıçdaroğlu'ndan Annesini Kaybeden Ankara Valisi Vasip Şahin'e Başsağlığı Telefonu
Kaynak: AA

Son Dakika Politika Kılıçdaroğlu, sanatçı ve yazarlarla bir araya geldi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement