AK Parti İBB Başkan adayı Murat Kurum mal varlığını paylaştı - Son Dakika
Politika

AK Parti İBB Başkan adayı Murat Kurum mal varlığını paylaştı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP'nin yeniden aday gösterdiği Mansur Yavaş'ın, mal varlığını kamuoyuyla paylaşması sonrası AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum da mal varlığını açıkladı. Katıldığı bir canlı yayında konuşan Kurum, ''Ankara'da ve İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var, biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu.'' ifadelerini kullandı.

26.02.2024 22:17  Güncelleme: 22:45
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, katıldığı bir canlı yayında mal varlığını kamuoyuyla paylaştı. Kurum, " Ankara'da ve İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var, biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu." dedi.

31 Mart'taki yerel seçimlere az bir zaman kala belediye başkan adaylarının seçim kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Miting ve canlı yayınlara çıkan adaylar, projelerini anlatıyor. Geçtiğimiz günlerde ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP'nin yeniden aday gösterdiği Mansur Yavaş, mal varlığını kamuoyuyla paylaştı. Bugün ise İBB Başkan adayı Murat Kurum, katıldığı canlı yayında mal varlığını açıkladı.

"ÇEKİNECEK BİR ŞEYİMİZ YOK"

Kurum, canlı yayında "Mansur Yavaş mal varlığını açıkladı. Siz de açıklayacak mısınız?" sorusuna yanıt vererek, "Açıklarız. Yani zaten şöyle... Biz düzenli olarak mal varlığını açıklıyoruz, bakanlıklara vesaire. Çekinecek bir şeyimiz yok." yanıtı verdi.

Mansur Yavaş'tan sonra Murat Kurum da mal varlığını açıkladı: Biraz borcumuz var
AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum

"ANKARA VE İSTANBUL'DA EVİMİZ VAR, 1 TANE ARABAMIZ VAR, BİRAZ DA BORCUMUZ VAR"

Murat Kurum, açıklamasının devamında mal varlığını kalem kalem sayarak, "Ankara'da evimiz var, İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var. Biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu. Ev aldığımız için o eve olan borcumuz var. 2 yıl daha borç ödeyeceğiz." ifadelerini kullandı.

MANSUR YAVAŞ DA MAL VARLIĞINI AÇIKLAMIŞTI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, eşi Nursen Yavaş ile olan mal varlığını kamuoyuyla paylaşmıştı.

İşte Mansur Yavaş ve eşi Nursen Yavaş'ın mal varlığı:

Mansur Yavaş'tan sonra Murat Kurum da mal varlığını açıkladı: Biraz borcumuz var
AK Parti İBB Başkan adayı Murat Kurum mal varlığını paylaştı
Abdullah Aydemir
Abdullah Aydemir
Sondakika.com - Politika

Son Dakika Politika AK Parti İBB Başkan adayı Murat Kurum mal varlığını paylaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (42)

  • Gerginyo : İsviçre bankaları sizin asıl hasılatlar orda hele uzunun 459 114 Yanıtla hüseyin şen: şimdi bir soru sorayım 2 ev 1 arabayla hangi mitingi karşılayabilir sayın kurum ve yine itiraf etmiş oluyor bildiğimiz işleri tüm seçim mitinglerinde harcanan milyonlar yine devletin kasasından gidiyor yine halkın parasıyla halka hurefe dağıtıyorlar 45 8
  • Ender Kervancıoğlu: Vasıfsız, pasif bi adam. 416 145 Yanıtla Abuzer Kadayıf: Çalmadığı için mi Pasif vasıfsız dediniz 99 165 Necati Kaya: Kukla. 173 55
  • Hüseyin Yilmaz: Yalannnnnnnn 374 92 Yanıtla hüseyin şen: iftira atma sayın kuruma doğru diyordur bu ülkede hangi partili parasını malını tutuyor tabiki bu ülkede 1 2 evi 1 de arabası olacak boşuna mı isveç bankaları amerika da malikaneler bulunuyor belki de milyarlarca dolarları oralardadır sayın kurum malım mülküm servetim milyar dolarımız yok demiyor ki burada 2 evimiz 1 arabamız var diyor 229 106
  • Talat Keskin: Acaba evleri kaç dekar alana kurulu Ki mahalle filan olmadin 346 98 Yanıtla Poyraz Kayaer: Biraz Allah korkun var mı trol kardes 80 24 Suat genç: Sen Ülkenin ilk 5 e girecek kadar zenginleşen Ekrem'e kafayı yor! 24 38
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement