MHP 13. Olağan Büyük Kongresi başladı - Son Dakika

MHP 13. Olağan Büyük Kongresi başladı

19.03.2021 01:34

MHP 13. Olağan Büyük Kongresi başladı Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Büyük Kurultayı, Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda başladı.

MHP 13. Olağan Büyük Kongresi başladı

ANKARA - Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Büyük Kurultayı, Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda başladı.

"İstiklal için birlik, istikbal için dirlik" ve "Kazanan Türkiye olacak" pankartlarının yer aldığı kongrede yoklama ve açılışın ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açılış konuşması yaptı. MHP tarihi boyunca ilk defa bu dönem 81 il başkanlığı il kongresini tamamlarken, Türkiye'deki bütün iller üst kurulda temsil ediliyor.

MHP'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı öncesinde 81 il ve 920 ilçe kongresi yapılırken, Divan Başkanlığı konusunda da Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın üst üste üç defa Divan Başkanı olarak görevlendirilerek bir ilke imza attı.

Kurultaya AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Mehmet Özhaseki ve Jülide Sarıeroğlu da katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir, 'Adım Adım 2023' programında konuştu MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir, 'Adım Adım 2023' programında konuştu
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika MHP 13. Olağan Büyük Kongresi başladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement