Bahçeli-BİM gerilimi devam ediyor! MHP'li belediyenin son hamlesi olay oldu - Son Dakika

Bahçeli-BİM gerilimi devam ediyor! MHP'li belediyenin son hamlesi olay oldu

03.12.2022 12:57

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin sözleri sebebiyle BİM'le parti arasında başlayan gerilim sürüyor. Son olarak Burdur'un Tefenni ilçesinin MHP'li belediyesi, BİM şubesinin girişine Bahçeli'nin sözlerinin olduğu reklam panosu yerleştirdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin zincir marketlere fahiş fiyat tepkisinin yankıları devam ediyor. Bahçeli geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili, "Zincir marketlerde gün aşırı yapılan zamların toplumsal huzurumuza tahammülsüzlük olduğu kanaatindeyim. Zincir marketlerin FETÖ ile irtibatı araştırılması gerekmektedir. Bu açgözlülere müsamaha gösterilmemelidir" demişti.

BİM'DEN SERT YANIT GELDİ

Bahçeli'ye yanıt veren BİM Genel Müdürü Galip Aykaç ise, "Bize bakarak ya bir tuğla da ben koyayım bu binanın temel taşına demeyen, bir tane dikili ağacı olmayan insanlar sizlere ve bizlere bu yakıştırmayı yapıyorlar. Bre ahlaksızlar, bre densizler sizlere bundan sonra sizin tonunuzda cevap vereceğim bilesiniz" ifadelerini kullanmıştı.

Bahçeli-BİM gerilimi sürüyor! MHP'li belediyenin son hareketi olay oldu

MARKETİN ÖNÜNE BAHÇELİ'NİN SÖZLERİNİN OLDUĞU TABELA ASTILAR

Bu tartışma giderek alevlenirken Burdur'un Tefenni ilçesinin MHP'li belediye başkanı Ümit Alagöz, dikkat çeken bir adım attı. Belediye, ilçedeki bir BİM şubesinin tam önüne Bahçeli'nin ilgili sözlerinin yer aldığı bir pano koydu.

MHP'Lİ BAŞKAN BOYKOT ÇAĞRISI YAPTI

Başkan Alagöz sosyal medyadan yaptığı paylaşımında halka "alışverişi yerel esnaftan yapmaları" çağrısında bulunarak şu sözleri kullandı: "Geçmişte de zaman zaman yerel esnafımıza sahip çıkma çağrıları yapmıştık. Bugün de Milletimizi ve tüm İlçe Halkımızı, yerel esnafımıza sahip çıkmaya çağırıyor, Milletimizi para ile terbiye etmeye kalkan bu kokuşmuş zihniyeti boykot etmeye davet ediyorum. #ZİNCİRMARKETLERBOYKOT #Bim"

İşte o paylaşım:

Bahçeli-BİM gerilimi sürüyor! MHP'li belediyenin son hareketi olay oldu
YORUMLAR (23)
  • Murat Celik: Siz bizi isyana teşvik ediyorsunuz,utanın yaptıklarınızdan biz ekmek derdindeyiz sizin tuzunuz kuru Cevap Yaz 14 13 Yayından Kaldır
  • Bülent Yalvaç: En büyük sorun muhalefet görünümlü dış güçlerin yardımcısı olduğu Atatürk cü görünümlü vatan hainlerinde.kurban olsunlar Atatürk e.amerika İngiltere gibi ülkelerde destek ve yardım isteyip ülkemizi şikayet ediyorlar utanmadan.en acı olanında muhalefet seçmenleri bu oyunu görmüyorlar.ekonomi üzerinden ülkeyi bozma pları Cevap Yaz 36 29 Yayından Kaldır
  • Ufukhakki Iğneci: Sorun dış ticaret açığı kur korumalı mevduat sahiplerine ödenen milyar lar yap işlet devret projelerine ödenen garanti ödemeleri üretimin yeteri kadar olmaması yüksek sayıda sığınmacı bulunması suclu bence kasap manav bakkal market degil YÜKSEK ENFLASYON Cevap Yaz 51 21 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika Bahçeli-BİM gerilimi devam ediyor! MHP'li belediyenin son hamlesi olay oldu - Son Dakika


Advertisement