Mersin BTP'de kongre heyecanı - Son Dakika

Mersin BTP'de kongre heyecanı

22.10.2021 10:45
Mersin BTP'de kongre heyecanı

Bağımsız Türkiye Partisi Mersin İl Başkanı Ramiz Akın, "Genel başkanımız Hüseyin Baş'ın katılımı ile gerçekleştireceğimiz il kongremize bütün halkımızı bekliyoruz" dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi Mersin İl Başkanı Ramiz Akın, "Genel başkanımız Hüseyin Baş'ın katılımı ile gerçekleştireceğimiz il kongremize bütün halkımızı bekliyoruz" dedi.

BTP İl Başkanı Ramiz Akın yaptığı yazılı açıklamada, "Şu anda Mersin'de bütün hazırlıklarımız tamam, genç genel başkanımızla Mersin halkını buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 'Var Bi Hayalimiz' sloganı ile yola çıkan genel başkanımız Hüseyin Baş şimdiden gönüllerde taht kurdu. Bilhassa gençlerin olmak üzere toplumun her kesimi tarafından kucaklandı. Ortaya koyduğu projelerle gündem belirlemeye devam ediyor" diye konuştu.

Akın, "Merhum genel başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş'ın bıraktığı emanetleri aynı şekilde sahip çıkmaya devam edeceğiz. Milli Ekonomi Modeli ile Anamur'dan Tarsus'a kadar Mersinlinin ve ülkemizin yüzünü güldüreceğiz. Her daim şahsi çıkarlarımızı ülke menfaatlerinin arkasında tutacağız. Ülke kaynaklarını yabancılara değil bu toprakların evlatlarının hizmetine sunacağız. Son nefesimize kadar Atatürk'e sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bayrak, sancak, vatan, al bayrak sevdasından asla vazgeçmeyeceğiz. Bu vatan ve vatandaşın her daim yanında olacağız" ifadelerini kullandı.

Akın, şöyle devam etti:

"Mersin halkı her daim ülkeye örnek olmuştur. Bundan sonra olmaya devam edecektir. Atatürk'ün 'Mersinliler Mersin'e sahip çıkın' dediği gibi biz hem Mersin'e hem de ülkemize her daim sahip çıkmaktan vazgeçmeyeceğiz. Plan ve projelerimizi hayata geçirip ülkemizi hak ettiği noktaya taşıyarak, vatandaşımızı hak ettiği gibi yaşatacağız. Huzur ortamını, kardeşliği, birlik, beraberliği en iyi şekilde sağlayacağız."

8.Olağan Kongre, 23 Ekim Cumartesi günü, saat 14.00'te Kervan Düğün Sarayı'nda gerçekleştirilecek.


Mersin BTP'de kongre heyecanı
Mersin BTP'de kongre heyecanı
Mersin BTP'de kongre heyecanı

Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Mersin BTP'de kongre heyecanı - Son Dakika


Son Dakika

Burnu tıkanınca hastaneye gitti! Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı 18:02 Burnu tıkanınca hastaneye gitti! Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı
Mesut Özil'in kolundaki saatin fiyatı, 3 futbolcunun yıllık kazancından daha fazla 17:54 Mesut Özil'in kolundaki saatin fiyatı, 3 futbolcunun yıllık kazancından daha fazla Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! 16:17 Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı 14:35 Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı Siirt'te 10 bin liraya çoban aranıyor! 13:14 Siirt'te 10 bin liraya çoban aranıyor! Son Dakika: Erdoğan'dan 12:17 Son Dakika: Erdoğan'dan "Asgari ücret 4 bin TL olacak mı?" sorusuna cevap: İşçimizi zora sokamayacağız Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı 12:10 Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor 11:24 Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor
Advertisement