Selçuk Özdağ: Aldığımız duyumlara göre erken seçim 19 Haziran'da! - Son Dakika

Selçuk Özdağ: Aldığımız duyumlara göre erken seçim 19 Haziran'da!

15.12.2021 12:02
Selçuk Özdağ: Aldığımız duyumlara göre erken seçim 19 Haziran'da!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli arasında erken seçim kararı alındığını belirterek seçim için tarih verdi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ erken seçim iddiasında bulundu. Özdağ, iddiasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında yapılan ikili görüşmeye dayandırdı.

TELE1'de yayımlanan Mercek programına katılan Özdağ, Erdoğan-Bahçeli görüşmesinden erken seçim kararı çıktığını söyleyerek, seçimin 19 Haziran'da yapılacağını iddia etti.

"ALDIĞIMIZ DUYUMLAR BU ŞEKİLDE"

Özdağ, erken seçim tartışmaları konusunda "Geçen aylarda Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli'nin görüşmesinde 19 Haziran'da seçim kararı aldılar. Benim tahminimce ve aldığımız duyumlarca da bu şekilde. Türkiye'de bir baskın seçim olacak" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Erdoğan: Yunanistan'ın Başbakanı Amerika'dan Türkiye'ye karşı yardım istiyor (2) Erdoğan: Yunanistan'ın Başbakanı Amerika'dan Türkiye'ye karşı yardım istiyor (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı'nda konuştu: (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı'nda konuştu: (3) Erdoğan: Yunanistan'ın Başbakanı Amerika'dan Türkiye'ye karşı yardım istiyor Erdoğan: Yunanistan'ın Başbakanı Amerika'dan Türkiye'ye karşı yardım istiyor

Son Dakika Politika Selçuk Özdağ: Aldığımız duyumlara göre erken seçim 19 Haziran'da! - Son Dakika


Advertisement