Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Veysel Eroğlu, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'u ziyaret etti - Son Dakika

Veysel Eroğlu, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'u ziyaret etti

Önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'u ziyaret etti. Ziyarette, İnönü ilçesine yapılan ve yapımı devam eden çalışma ve projeler hakkında görüş alışverişi yapıldı. Eroğlu, Bozkurt'un İnönü'yü ihya ettiğini ve büyük yatırımlar gerçekleştirdiğini belirtti. Bozkurt ise Eroğlu'na katkılarından dolayı teşekkür etti.

Veysel Eroğlu, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt\'u ziyaret etti
01.10.2023 - 14:53,

Önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'u ziyaret etti.

İnönü Belediye Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İnönü ilçesine yapılan ve yapımı devam eden çalışma ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Bakan Eroğlu, "Eskişehir İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'u ziyaret ederek hatıraları yad ettik. Başkanımız İnönü'yü ihya etmiş, çok büyük yatırımlar gerçekleştirmiş, üstün muvaffakiyetlerinden dolayı takdir ve tebriklerimi sundum" ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Bozkurt da, "Sayın Bakanım Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bugüne kadar ilçemize vermiş olduğunuz katkılardan ve nazik ziyaretinizden dolayı şahsım ve hemşehrilerim adına çok teşekkür ederim" dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Veysel Eroğlu, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'u ziyaret etti - Son Dakika


Advertisement