Eski AK Partili vekilin jandarmayla gergin anları: Sen Peygamber çocuğu musun? - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Eski AK Partili vekilin jandarmayla gergin anları: Sen Peygamber çocuğu musun?

25.03.2023 15:08

Yol çevirmesi esnasında jandarmalardan kaçtığı iddia edilen AK Parti eski Milletvekili ve Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı'nın, jandarmalar tarafından durdurulup yere yatırılarak üzeri arandı. Sosyal medyaya düşen görüntülerde duruma tepki gösteren Bağlı'nın jandarmaya el kaldırıp, "Sen peygamber çocuğu musun?" demesi dikkat çekti.

Eski AK Parti Milletvekili ve eski Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı'nın, yol çevirmesi yapan jandarmaların dur ihtarına uymadığı iddia edildi. Jandarmanın takibi sonucunda yakalanan Bağlı, ekiplerle kavga etti.

"SEN PEYGAMBER ÇOCUĞU MUSUN?"

O anlar bir kişi tarafından kayıt altına alınırken Bağlı'nın "Elini kolunu indir, sen jandarmaya böyle bağıramazsın" diyen askere; "Allah Allah, sen peygamber çocuğu musun? Kaldırırım hem de nasıl kaldırırım" dediği duyuluyor.

"BUNU ÖDETECEĞİM"

Taraflar arasında gerginlik yükselirken başka bir asker Bağlı'ya, "Eski milletvekili olduğunuzu söylüyorsunuz, jandarmaya böyle mi davranılır?" dedi. Bağlı ise askere dönerek, "Sana göstereceğim. Ben eski milletvekiliyim. Burada jandarmalar eşkıyalık yapıyor. Bu jandarmalar kanun namına değil başkası adına burada gelip eşkıyalık, teröristlik yapıyorlar. Eski rektörüm. Kendi arabamla giderken hiçbir gerekçe yokken beni durdurup yere yatırdılar. Yalan söylüyorlar hiç kaçtığım yok. Şu üstüme başıma bakın. Ben bunu jandarmaya ödeteceğim." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (32)
  • Ferdi dayfur: Türk ordusuna satılmış diyen Ali Mahir Halk Tv'de hergun niye sesiniz çıkmadı bütün bir ülke türk ordusu kişiyle ağız dalaşı tüm ülkeye hakaret etmemiş ona kiziyorsan bunada kizacaksin AKP'li olunca ususup CHP'li olunca saf ayagina yatmayacaksin Cevap Yaz 10 6 Yayından Kaldır
  • güneş güneş: türk askerinin tırnagı olamazsın kabadayılık yapma adam ol Cevap Yaz 4 2 Yayından Kaldır
  • Yasar Kara: Bedelini ödetecem ne demek rektörsen rektörsün eski millet vekiliyim demeyi biliyorsun peygamber cocuğumusun nedemek ya Müslüman bir coğrafyada ülkede senin çoban dan ne farkın var ki ne ayrıcalığın var yapılan görevi engelliyorsun örnek ol mütavazi ol değer kazanırsın ne inciniz dökülür ne de bir şeyin eksilir. Cevap Yaz 4 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika Eski AK Partili vekilin jandarmayla gergin anları: Sen Peygamber çocuğu musun? - Son Dakika


Advertisement